صنعتی‌سازی، قیمت مسکن را برای خریدار کاهش می‌دهد

وزیر راه و شهرسازی گفت: صنعتی‌سازی ساختمان، کاهش هزینه ساخت و به دنبال آن کاهش هزینه خرید مسکن توسط مردم را در پی خواهد داشت.

به گزارش ایمنا و به نقل یاز وزارت راه و شهرسازی، «رستم قاسمی» امروز با حضور در کارخانه صنعتی ساختمان متعلق به وزارت دفاع از بخش‌های مختلف این کارخانه بازدید کرد.

وی با تقدیر از اقدامات وزارت دفاع در حوزه صنعتی‌سازی ساختمان، وزارت دفاع را پیشران و پیشرو در عرصه‌های مختلف ملی عنوان کرد.

وزیر راه و شهرسازی، پیشرفت و حرکت صنعتی‌سازی ساختمان توسط وزارت دفاع را ارزشمند توصیف کرد و گفت: این مهم باید هر چه سریع‌تر در بخش‌های مختلف کشور پیاده‌سازی و اجرا شده و توسعه پیدا کند.

قاسمی گفت: وزارت مسکن و شهرسازی برای پیشبرد و توسعه کارخانه صنعتی سازی ساختمان، اهتمام و تعامل هر چه بیشتر خود را با وزارت دفاع افزایش خواهد داد.

وی تاکید کرد: با توجه به وضعیت نه چندان مناسبی که به دلیل سنتی‌سازی وجود دارد، باید با دعوت از شرکت‌های دانش‌بنیان از روش‌های نوین ساخت بهره ببریم.

وزارت راه و شهرسازی همچنین در مأموریتی ویژه از مرکز تحقیقات راه، مسکن و شهرسازی خواسته بود تا نسبت به کیفی‌سازی، سرعت در ساخت و همچنین مناسب‌سازی قیمت ساخت و ساز در کشور با همکاری شرکت‌های دانش بنیان و استفاده از توانمندی‌ها و دانش آنها اقدام کند.

کد خبر 536608

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.