تهاتر در بودجه تنها راهکار ارتقای زیرساخت‌های مناطق آزاد

مشاور رییس جمهور و دبیر شورای عالی مناطق آزاد تجاری - صنعتی و ویژه اقتصادی گفت: تهاتر در بودجه تنها راهکار ارتقای زیرساخت‌های مناطق آزاد است.

به گزارش ایمنا و به نقل از روابط عمومی مناطق آزاد و ویژه اقتصادی، «سعید محمد» و معاونین دبیرخانه در نشستی با حضور جمعی از نمایندگان و اعضای فراکسیون مناطق آزاد و ویژه اقتصادی در مجلس شورای اسلامی ضمن تاکید بر رفع موانع و مشکلات موجود در مناطق آزاد تجاری صنعتی، خواستار اعلام مشکلات، چالش‌های اجرایی و دغدغه‌های فعالان اقتصادی و سرمایه‌گذاران مناطق آزاد توسط نمایندگان مجلس شد تا برای حل و فصل آن‌ها برنامه‌ریزی و اقدام شود.

وی در این نشست تاکید کرد: دولت و دبیرخانه شورایعالی مناطق آزاد مطالبه اصلاح قوانین این حوزه را داشته و نیازمند کمک مجلس هستند، کارآفرینی در مناطق آزاد بدون اصلاح قوانین امکان پذیر نیست، این مهم باید به عنوان یک پروژه فوری در هماهنگی و تعامل با نمایندگان پیگیری شود تا گره کار این مناطق باز شود.

دبیر شورای عالی مناطق آزاد تجاری - صنعتی و ویژه اقتصادی افزود: ارتقا جایگاه دبیرخانه و سازمان‌های مناطق در برنامه هفتم توسعه برای توسعه پایدار ضروری است، این مهم از سوی دولت خاصه معاون اقتصادی رئیس جمهوری و با کمک فراکسیون مناطق آزادی در حال پیگیری است.

محمد تصریح کرد: تکمیل و تأمین زیرساخت‌ها در مناطق آزاد یکی از ابتدایی‌ترین ضرورت‌ها و ابزارهای توسعه این مناطق است که با درج در تبصره‌های بودجه و تهاتر ممکن خواهد شد.

کد خبر 536227

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.