ترکیب احتمالی ذوب آهن برابر پدیده مشهد

شاگردان تارتار در هفته پنجم لیگ بیست و یکم، به مصاف پدیده خواهند رفت.

به گزارش خبرنگار ایمنا، تیم‌های ذوب‌آهن و پیکان امروز از ساعت ۱۵‬ در هفته پنجم لیگ برتر در مشهد با یکدیگر دیدار خواهند کرد. این دو تیم در شرایطی مقابل یکدیگر قرار خواهند گرفت که ذوبی ها هفته گذشته برابر پیکان شکست خوردند و شاگردان میثاقیان نیز بازی را به هوادار واگذار کردند. دو تیم تلاش می کنند با برد در این دیدار شرایط خود را بهبود ببخشند.

فرعباسی درون دروازه

با توجه به عملکرد خوب گلر اول ذوب آهن، حبیب فرعباسی در این دیدار به طور قطع درون دروازه گاندوها می‌ایستد.

خط دفاع سبزپوشان

آرمان قاسمی، محمد قریشی، مسعود ابراهیم زاده و سجاد دانایی، چهار مدافع ذوب‌آهن در مصاف با پدیده هستند. ابراهیم زاده و قریشی مدافعان با سابقه ذوب آهن در جمع خط دفاعی سبزپوشان حضور دارند و دیگر بازیکنان جزء مهره‌های تازه وارد تیم هستند که در خط دفاعی کار سختی را برابر مهاجمان پدیده دارند.

کمربند میانی

هافبک‌های ذوب‌آهن در بازی امشب، سجاد جعفری، حسین ابراهیمی، سینا اسدبیگی و محمد خدا بنده‌لو هستند. خط میانی ذوب آهن در هفته‌های گذشته نشان داده است دوندگی و آمادگی بالایی دارد و می‌توانند میانه زمین را از آن خود کنند. البته در دیدار گذشته بازیکنان میانی ذوب عملکرد مطلوب را نداشتند.

دو مهاجم در خط حمله

عارف رستمی و رضا خالقی فر مهاجمان سبزپوش در بازی با شاگردان میثاقیان خواهند بود. دو مهاجم سبزپوشان کار سختی را برابر مدافعان حریف خواهند داشت و باید دید خط حمله ذوب آهن که ترکیبی از تجربه و جوانی است نتیجه خواهد داد یا خیر.

ترکیب احتمالی ذوب‌آهن برابر پدیده مشهد

حبیب فرعباسی، آرمان قاسمی، محمد قریشی، مسعود ابراهیم زاده، سجاد دانایی، سجاد جعفری، حسین ابراهیمی، سینا اسدبیگی، رضا خالقی فر، عارف رستمی و محمد خدا بنده‌لو.

کد خبر 536161

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.