احداث ۳ هزار و ۲۸۲ واحد مسکونی مددجویان اصفهانی

کمیته امداد امام خمینی (ره) استان اصفهان در شش ماهه اول سال جاری با مساعدت خیران، سه هزار و ۲۸۲ واحد مسکونی مددجویان را احداث، تکمیل، تعمیر و بازسازی کرد.

سیدمصطفی انوری در گفت‌وگو با خبرنگار ایمنا، با اشاره به اقدامات این نهاد در تأمین مسکن مددجویان اظهار کرد: در شش ماهه اول سال جاری تعداد سه هزار و ۲۸۲ واحد مسکونی مددجویان اصفهانی با مشارکت خیران و نیکوکاران احداث، تکمیل و یا تعمیر و بازسازی شد.

وی ادامه داد: در این مدت ۲۷۸ مورد کمک به خرید، احداث و تکمیل مسکن روستایی و شهری و سه هزار و چهار مورد تعمیرات و بازسازی مسکن مددجویان انجام شده است.

مدیر تأمین مسکن و امور مهندسی ساختمان کمیته امداد امام خمینی (ره) استان اصفهان با تاکید بر اینکه هزینه‌های انجام شده در بخش مسکن مددجویان از محل اعتبارات دولتی، کمک خیران، مراکز نیکوکاری و تسهیلات قرض‌الحسنه بوده است، گفت: در شش ماهه ابتدایی سال جاری رقمی بالغ بر ۳۲ میلیارد تومان برای خرید، احداث، تکمیل، تعمیر و بازسازی سه هزار و ۲۸۲ واحد مسکونی مددجویان پرداخت شده است.

انوری با اشاره به اینکه حل مشکل مسکن مددجویان تحت حمایت در توانمندسازی آنها نقش مهمی دارد، افزود: تلاش می‌کنیم با ساخت، خرید، تعمیر، بهسازی و بازسازی و مقاوم سازی منازل مددجویان تحت حمایت این نهاد نسبت به حل مشکل آنها در حوزه مسکن اقدام کنیم.

وی در پایان با دعوت از نیکوکاران برای مشارکت در تأمین مسکن مددجویان، گفت: خیران نیک‌اندیش می‌توانند با مراجعه به سایت emdad.ir یا با شماره‌گیری #۰۳۱۸۸۷۷ مساعدت‌های نقدی خود را در بحث مسکن به نیازمندان اهدا کنند.

کد خبر 533538

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.