اتمام «یک لقمه نون» در بزرگ‌ترین باغ گردوی جهان

قسمت آخر مجموعه مستند «یک لقمه نون» امشب، پنجم آبان ساعت ۲۰:۳۰ از شبکه افق پخش خواهد شد.

به گزارش ایمنا و به نقل از مشاور رسانه‌ای پروژه، قسمت آخر «یک لقمه نون» مطابق روال کلی این مجموعه به افراد فعال، نوآور و مسئول در مشاغل امروزی خواهد پرداخت که در شرایط اقتصادی و ناهنجاری‌های فرهنگی و معیشتی جامعه، همچنان به ارزش‌های انسانی، خدمت به مشتری و برکت در درآمد شغلی باور دارند. این مجموعه با روایتی مستند گونه از بزرگ‌ترین باغ گردوی جهان به پایان خواهد رسید.

نخستین سری مجموعه «یک لقمه نون» در سال ۱۳۸۹ در قالب ۱۰ قسمت با موضوع کسبه قدیمی و اعتقادات کاری و سری دوم از سال ۱۳۹۳ تا ۱۳۹۵ در قالب ۵۰ قسمت با موضوع کسب تمیز و با برکت از شبکه مستند، پخش شده است.

تولید و پخش سری سوم این مجموعه همراه با تغییرات فرمی، محتوایی و به روز شده از ابتدای سال ۱۳۹۹ تا اردیبهشت ماه ۱۴۰۰ ادامه یافته است. پیشینه پخش ۱۰ ساله «یک لقمه نون»، این مجموعه را در میان برنامه‌های پرمخاطب تلویزیون در حوزه‌ی مستند قرار داده است.

قسمت آخر «یک لقمه نون»، چهارشنبه، پنجم آبان ماه ساعت ۲۰:۳۰ از شبکه افق پخش خواهد شد.

از عوامل سری سوم مجموعه‌ی «یک لقمه نون» می‌توان به: تهیه کننده: امیرحسین خلیل‌زاده، کارگردانان: امیرحسین خلیل‌زاده، محمد رضا محب آل عبا، تصویربرداران: عباس عسگری، ابوالفضل علایی، صدابرداران: امید اسلامی، امین نظروند، عرفان رضایی، مدیر پروژه: المیرا امینی، مدیر هنری: بهار سیری، تدوینگران: احسان میلانی، محسن کسایی، بهار احمدی، محمد رضا محب آل عبا، طراح تیتراژ: ادریس محمدی، تحقیق و پژوهش: استودیو اتاق هشتم و مشاور رسانه‌ای: علی کشاورز اشاره کرد.

کد خبر 531511

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.