مخبر: دستگاه‌ها با دقت اجرای مصوبات سفرهای استانی را پیگیری کنند

معاون اول رییس جمهوری از دستگاه‌های اجرایی خواست تعهدات خود را با جدیت و تا اجرای کامل مصوبات سفرهای استانی پیگیری کنند تا شاهد رضایتمندی جامعه و خدمت رسانی هرچه بیشتر به مردم باشیم.

به گزارش ایمنا به نقل از پایگاه اطلاع رسانی معاون اول رییس جمهوری، جلسه هماهنگی سفر استانی رئیس جمهور به استان سمنان عصر امروز - سه شنبه - به ریاست معاون اول رییس جمهوری برگزار شد.

محمد مخبر در این جلسه با تاکید بر لزوم اجرای کامل و دقیق وعده‌ها و مصوبات سفرهای استانی رئیس جمهور، گفت: دستگاه‌های اجرایی فقط پیشنهاداتی را مطرح کنند که از اجرای کامل آن مطابق با برنامه زمابندی اطمینان داشته باشند.

معاون اول رئیس جمهور همچنین از دستگاه‌های اجرایی خواست تعهدات خود را با جدیت و تا اجرای کامل مصوبات سفرهای استانی پیگیری کنند تا شاهد رضایتمندی جامعه و خدمت رسانی هرچه بیشتر به مردم باشیم.

در این جلسه که در آستانه نهمین سفر استانی رئیس جمهور و با حضور وزرای بهداشت، درمان و آموزش پزشکی، جهاد کشاورزی، صنعت، معدن و تجارت، فرهنگ و ارشاد اسلامی، تعاون، کار و رفاه اجتماعی، نیرو، ورزش و جوانان، سرپرست وزارت آموزش و پرورش، استاندار سمنان، معاون اجرایی رییس جمهوری و سرپرست نهاد ریاست جمهوری و نمایندگان دستگاه‌ها و نهادهای مرتبط برگزار شد، توافقات و هماهنگی‌های لازم در خصوص طرح‌های اولویت دار استان سمنان مورد بحث و تصمیم گیری قرار گرفت.

در این نشست همچنین دستگاه‌های اجرایی و بانک‌های عامل، متعهد به اجرای طرح‌ها و پروژه‌هایی برای رفع مسائل و تنگناهای استان سمنان شدند تا پس از تصویب این طرح‌ها در سفر استانی رئیس جمهور، بسترهای لازم برای سرعت بخشیدن به روند توسعه این استان مهیا شود.

کد خبر 531421

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.