ورودی‌های شهر برای ساماندهی تعیین تکلیف شود

شهردار قم گفت: شهر قم دارای هفت ورودی است، اما عمده این ورودی‌ها خارج از محدوده شهری بوده و شهرداری نمی‌تواند اقدام جدی برای ساماندهی آن‌ها داشته باشد.

به گزارش ایمنا و به نقل از پایگاه خبری شهرداری قم، سید مرتضی سقائیان‌نژاد با اشاره به اهمیت ساماندهی ورودی‌های شهر قم اظهار کرد: شهر قم دارای هفت ورودی است اما این ورودی‌ها خارج از محدوده شهری بوده و شهرداری نمی‌تواند اقدام جدی برای ساماندهی این ورودی‌ها داشته باشد.

وی با بیان اینکه باید تعیین تکلیف این موضوع شده تا بتوان ساماندهی ورودی‌های شهر را انجام داد، تصریح کرد: تعیین تکلیف این موضوع یک ضرورت است.

شهردار قم همچنین خواستار جابه‌جایی محل عوارضی ورودی قم از اتوبان تهران شد و گفت: در این مسیر پارک ولایت که در مجاورت نمایشگاه بین‌المللی قم واقع‌شده ظرفیت بزرگی برای این شهر به شمار می‌رود که می‌توان از آن برای ایجاد فضای مناسب تفریحی شهروندان، گردشگران و مسافران بهره برد.

وی خاطرنشان کرد: در بوستان ولایت ۱۸ هکتار پارک‌سازی انجام‌شده و اطراف آن نیز ۳۰ هکتار درختکاری و هرس کاری شده است، اما با توجه به اینکه خارج از محدوده شهری بوده نتوانسته‌ایم، اقدام جدی در آن به ویژه در ایجاد مسیر دسترسی داشته باشیم.

کد خبر 531139

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.