رئیس بنیاد شهید درگذشت مادر شهیدان «خودسیانی» را تسلیت گفت

معاون رئیس جمهوری و رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران درگذشت بانوی ماجده و مومنه «حاجیه خانم ماه منیر موحدی» مادر گرامی شهیدان معزز «ناصر، علی محمد و مسعود خودسیانی» از استان اصفهان را تسلیت گفت.

به گزارش ایمنا، سید امیرحسین قاضی زاده هاشمی خطاب به خانواده محترم شهیدان گرانقدر خودسیانی آورده است: ایمان و ایثار مادران معظم شهدا که فرزندان عزیز خویش را در مسیر پاسداشت آرمان‌ها و ارزش‌های والای الهی، اسلامی و انقلابی هدیه کردند در وصف نمی‌گنجد و کلمات قادر به ستودن صبر جمیل این بانوان مؤمن و والا مقام نیست.

درگذشت بانوی ماجده و مومنه «حاجیه خانم ماه منیر موحدی» مادر گرامی شهیدان معزز «ناصر، علی محمد و مسعود خودسیانی» را به شما خانواده محترم و مردم شهید پرور استان اصفهان تسلیت عرض می‌نمایم.

بی‌شک ایمان و اراده راستین این شهدا ریشه در اعتقادات ناب و خالصی دارد که توسط والدین گرانقدر آنان بالندگی یافته که در این میان نقش این بانوی ارجمند در جهت تربیت اسوه‌های جهاد و مقاومت بی‌بدیل است. به یقین از دست دادن مادر والامقامی که با افتخار به شهادت فرزندان عزیز خویش، در ادامه راه آن شهدای معظم با اعتقادی راسخ استقامت و پایداری نمودند، بسیار غم‌انگیز است.

اینجانب از منظر ادب و ارادت بر ساحت ایمان و مقام صبرشان ادای احترام نموده و از درگاه پروردگار متعال علو مرتبه ربانی برای آن مرحومه مغفوره و بردباری برای بازماندگان مسألت دارم. امید آنکه به فضل الهی و در جوار فرزندان شهیدشان قرین رحمت ربوبی گردند.

شهید «علی‌محمد خودسیانی» در تاریخ ۲۹ شهریور ۱۳۶۰ در دارخوین به شهادت رسید. شهیدان «مسعود و ناصر خودسیانی» برادران دوقلویی بودند که هر دو در یک روز در تاریخ ۲۱ اسفند ۱۳۶۳ در عملیات بدر به شهادت رسیدند.

مادر شهیدان «سلیمی» به دیدار حق شتافت

مادر شهیدان والامقام «علی و محمد سلیمی» از شهدای شهرستان ری در دوران دفاع مقدس دعوت حق را لبیک گفت و به فرزندان شهیدش پیوست.

رئیس بنیاد شهید درگذشت مادر شهیدان «خودسیانی» را تسلیت گفت

مرحومه حاجیه خانم «ربابه رزاقی» مادر شهیدان والامقام «علی و محمد سلیمی» از شهدای شهرستان ری در سن ۷۹ سالگی بر اثر کهولت سن و ایست قلبی دعوت حق را لبیک گفت و به فرزندان شهیدش پیوست.

پیکر آن مرحومه از مقابل سالن دعای ندبه در بهشت زهرا (س) تهران تشییع و به خاک سپرده شد.

شهید «علی سلیمی» سال ۱۳۳۶ در شهرستان ری چشم به جهان گشود و سال ۱۳۶۳ در جزیره مجنون به درجه رفیع شهادت نائل آمد. شهید «محمد سلیمی» سال ۱۳۴۲ در شهرستان ری دیده جهان گشود و سال ۱۳۶۴ در اروندرود به فیض شهادت نائل آمد.

منبع: ایرنا

کد خبر 530856

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.