توسعه و برنامه‌ریزی هرچه بیشتر در حوزه ورزش را در دستور کار داریم

رئیس سازمان فرهنگی اجتماعی و ورزشی شهرداری همدان گفت: شهرداری همدان توسعه هرچه بیشتر ورزش در بین شهروندان و ایجاد شور و نشاط اجتماعی را در دستور کار دارد.

به گزارش ایمنا، روح‌الله وجدی‌هویدا به سیاست‌های سازمان فرهنگی اجتماعی و ورزشی شهرداری همدان در حوزه ورزش، اظهار کرد: حوزه ورزش یکی از حوزه‌های پرمخاطب و مهم در سازمان فرهنگی اجتماعی و ورزشی شهرداری همدان بوده و برنامه‌ریزی کوتاه مدت و بلند مدت در این زمینه انجام داده‌ایم.

وی افزود: ساختار جدیدی را برای ورزش شهروندی شهرداری همدان تعریف کرده‌ایم که در تمام محلات و در رشته‌های مختلف ورزشی را گسترش دهیم.

رئیس سازمان فرهنگی اجتماعی و ورزشی شهرداری همدان خاطرنشان کرد: حمایت شورای اسلامی شهر همدان، شهردار و مدیریت شهری، از تیم فوتبال فوتبال شهرداری و حضور در لیگ دسته اول فوتبال کشور موجب شور و نشاط اجتماعی در سطح مردم همدان شد.

وجدی‌هویدا اضافه کرد: با تمام توان از بحث ورزش شهروندی و تیم فوتبال شهرداری همدان حمایت می‌کنیم.

وی با تشکر از شورای اسلامی شهر همدان گفت: سیاست شورای اسلامی شهر همدان به ویژه کمیسیون فرهنگی اجتماعی شورای اسلامی، کمیسیون برنامه و بودجه و تمام اعضای شورای اسلامی از ورزش موجب دلگرمی ما بوده است.

علی پناهی زاده، معاون ورزش سازمان فرهنگی اجتماعی و ورزشی شهرداری همدان نیز افزود: خوشبختانه همواره مدیریت شهری و شورای اسلامی شهر همدان با حمایت‌های از ورزش ما را به ادامه راه امیدوار کرده‌اند.

وی با بیان اینکه شهرداری در بحث ورزش بسیار سرآمد است، تاکید کرد: ورزش شهروندی شهرداری همدان با پیش‌بینی حضور حداکثری شهروندان برای بیش از ۵۰ هزار نفر برنامه‌ریزی کرده‌ایم.

معاون ورزش سازمان فرهنگی اجتماعی و ورزشی شهرداری همدان تصریح کرد: در ورزش شهروندی شهرداری همدان رشته‌های متفاوتی از جمله فوتبال، کشتی، والیبال، هندبال و بسیاری از رشته‌های دیگر را در دستور کار قرار داده‌ایم.

منبع: مهر

کد خبر 530585

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.