طرح ساماندهی اموال شهرداری کرج در یک قدمی تصویب

سخنگوی شورای اسلامی شهر کرج با اشاره به اینکه طرح ساماندهی اموال شهرداری پس از تصویب اجرا می شود، گفت: با اجرای این طرح دست درازی به بیت المال قطع می شود.

علی قاسم پور در گفت‌وگو با خبرنگار ایمنا، اظهار کرد: اخیراً اخباری مبنی بر دست‌درازی به اموال شهرداری و بیت‌المال توسط برخی از مدیران منتشر شده که رسیدگی به آن به صورت فوری در دستور کار شهرداری قرار گرفت.

سخنگوی شورای اسلامی شهر کرج اضافه کرد: طبق بررسی‌ها این اموال از جمله خودروهای لوکس و گوشی‌های آیفون جز قراردادهای شهرداری با پیمانکاران بوده که این اموال پس از پایان موعد قرارداد نیز تحویل شهرداری نشدند.

وی افزود: در همین راستا طرح ساماندهی اموال در شورای اسلامی شهر کرج مطرح شده است و در دست بررسی قرار دارد که در خصوص تأیید و تصویب طرح به سرعت اجرایی خواهد شد.

قاسم پور در خصوص این طرح تصریح کرد: بنابراین طرح اموال متعلق به شهرداری از دسترس افراد خارج خواهد شد و با برچسب و کد اموال به بیت‌المال برمی‌گردد.

سخنگوی شورای اسلامی شهر کرج با اشاره به اینکه موضع شورای شهر در خصوص حواشی اخیر مشخص است و بابت این خطا از مردم طلب بخشش داریم، خاطرنشان کرد: با تمام توان برای جبران چنین اشتباهاتی پای کار هستیم و اقدام خواهیم کرد.

کد خبر 530512

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.