تصادف در جاده آستارا- اردبیل ۴ مصدوم برجای گذاشت

سرپرست جمعیت هلال احمر بندر آستارا گفت: تصادف یک دستگاه خودرو سواری پژو ۴۰۵ و یک دستگاه کامیون در جاده آستارا- اردبیل، سه راه روستای باغچه سرا، چهار مصدوم برجای گذاشت.

بابک حیدرزاده در گفت‌وگو با خبرنگار ایمنا اظهار کرد: تصادف یک دستگاه خودرو سواری پژو ۴۰۵ و یک دستگاه کامیون در جاده آستارا - اردبیل سه راه روستای باغچه سرا، ساعت ۱۶:۰۵ عصر امروز -پنج شنبه ۲۹ مهرماه- اتفاق افتاد و بلافاصله نیروهای هلال احمر پایگاه صیادلر برای امدادرسانی در محل حادثه حاضر شدند.

وی افزود: متأسفانه در این حادثه چهار تن از سرنشینان خودرو پژو ۴۰۵ به علت شدت برخورد با کامیون دچار مصدومیت شده و توسط نیروهای هلال احمر از داخل خودرو رهاسازی شدند.

وی افزود: یک نفر از مصدومان به صورت سرپایی توسط نیروهای هلال احمر درمان شد. و سه نفر نیز توسط اورژانس به بیمارستان شهید بهشتی آستارا انتقال یافتند. و علت تصادف از سوی کارشناسان در دست بررسی است.

سرپرست جمعیت هلال احمر بندر آستارا به شهروندان و مسافران توصیه کرد: باتوجه آغاز فصل بارندگی و لغزنده بودن جاده‌ها، رانندگان به منظور جلوگیری از حوادث دلخراش رانندگی، قوانین را رعایت کرده و با سرعت مجاز حرکت کنند و در هنگام بروز حوادث جاده‌ای با شماره تلفن ۱۱۲ ندای امداد آستارا تماس گرفته و از خدمات امداد و نجات بهره مند شوند.

کد خبر 530476

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.