گیتی پسند ۶_کراپ الوند ۲/ پیروزی پر گل گیتی‌پسند در حساس‌ترین بازی هفته پنج لیگ برتر

گیتی پسند امروز از ساعت ۱۶:۳۰ به مصاف کراپ الوند رفت که با نتیجه شش بر دو این تیم را شکست داد.

به گزارش خبرنگار ایمنا، تیم فوتسال گیتی پسند در هفته پنجم رقابت‌های لیگ برتر فوتسال امروز یکشنبه _۲۵ مهر ماه_ از ساعت ۱۶:۳۰ دقیقه در سالن پیروزی به مصاف کراپ الوند رفت که این دیدار با نتیجه شش بر دو به نفع گیتی پسند به پایان رسید.

بازی تیم‌های گیتی پسند و کراپ الوند

سالن: پیروزی

داوران: ابراهیم محرابی افشار، مهدی طاهری، جواد دهقان و علیرضا حسن زاده.

اسامی بازیکنان تیم فوتسال گیتی پسند: علی اصغر حسن زاده، سپهر محمدی، محمدرضا سنگ سفیدی، سعید احمد عباسی، فرهاد توکلی، علیرضا وفایی، طاها مرتضوی، مهدی کریمی، میثم خیام، مسعود یوسف، مهدی مهدی خانی و بهزاد رسولی.

سرمربی گیتی پسند: محمد کشاورز

اسامی بازیکنان تیم فوتسال کراپ الوند: مهدی جاوید، مهران عالی قدر، بهزاد عظیمی، مسلم اولاد قباد، محمد شجری، مسلم رستمی‌ها، علی عابدین، سعید افشاری، محمد نجف زنگی، امیر حسین رسولی، سینا بوکاس و امیر حسین الوندی.

سرمربی کراپ الوند: جواد اصغری مقدم

گل‌ها:

گیتی پسند: سعید احمد عباسی (دقیقه ۸)، اصغر حسن زاده (دقیقه ۲۲ و ۲۶ و ۴۰)، مهدی کریمی (دقیقه ۳۰)، سپهر محمدی (دقیقه ۳۹)

کراپ الوند: علی عابدین (دقیقه ۲۸)، مسلم اولاد قباد (دقیقه ۳۵)

شرح بازی:

قبل از شروع بازی از ابراهیم محرابی افشار داور جام جهانی فوتسال و محمد ناظم الشریعه سرمربی تیم ملی فوتسال تقدیر شد. با توجه به بازیکنان ملی پوش دو تیم این بازی یکی از دیدارهای حساس هفته پنجم لیگ برتر فوتسال است، گیتی پسند تا دقیقه پنج زمین و بازی را در اختیار دارد و موقعیت سازی می‌کند.در دقیقه هشت سعید احمد عباسی نخستین گل بازی و گیتی پسند را به ثمر می‌رساند. هرچه از دقایق بازی می‌گذرد عملکرد کراپ بهتر می‌شود و موقعیت سازی می‌کنند. بازیکنان گیتی پسند از طریق پرسی که به وجود آوردند، توپ‌گیری کردند، در دقایق پایانی نیمه اول کراپ الوند تمام تلاش خود را برای به تساوی رساندن بازی انجام داد ولی گلی برای این تیم نداشت تا نیمه نخست با نتیجه یک بر صفر به سود گیتی پسند به پایان برسد.

نیمه دوم: این نیمه را کراپ طوفانی آغاز کرد، اما این گیتی پسند بود که توسط حسن زاده به گل رسید. دروازه‌بان کراپ عملکرد خوبی از خود به نمایش گذاشته است، حسن زاده دقیقه ۲۶ گل دوم خود را وارد دروازه کراپ کرد ولی دودق یقه بعد از آن این بازیکنان کراپ بودند که یکی از گل‌های خورده را جبران کردند. دو تیم برا رسیدن به گل تلاش می‌کنند، با توجه به پنج خطا شدن تیم گیتی پسند سه پنالتی در طول بازی برای کراپ گرفته شد که سپهر محمدی اجازه نداد هیچکدام به گل تبدیل شود. در دقایق پایانی بازی کراپ به صورت پاور پلی بازی کرد که با توپ‌گیری بازیکنان گیتی پسند گل هم دریافت کردند و در نهایت این دیدار با نتیجه شش بر دو به نفع گیتی پسند به پایان رسید.

دقایق حساس:

دقیقه ۲: سعید احمد عباسی روی پاس هم تیم خود در موقعیت تک به تک با دروازه‌بان کراپ قرار گرفت که ضربه این بازیکن به بیرون رفت.

دقیقه ۳: شوت مهدی کریمی با اختلاف کم از کنار دروازه کراپ الوند به بیرون رفت.

دقیقه ۴: شوت بازیکن گیتی پسند از راه دور را سینا پرکاس با یک دست به کرنر فرستاد.

دقیقه ۵: شوت بهزاد عظیمی را سپهر محمدی در دو مرحله در اختیار گرفت.

دقیقه ۶: ضربه شجری با اختلاف کم از بالای دروازه گیتی پسند رد شد.

دقیقه ۱۴: بازیکنان گیتی روی یک کار تیمی به دروازه کراپ الوند رسیدند که سینا پرکاس مانع از گلزنی بازیکن گیتی پسند شد.

دقیقه ۱۵: ضربه بازیکن کراپ از بین پایه سپهر محمدی رد شد و می‌رفت که درون دروازه گیتی قرار بگیرد اما طاها مرتضوی با یک تکل به موقع مانع از به تساوی رسیدن بازی شد.

دقیقه ۱۷: شوت سعید احمد عباسی را سینا پرکاس روی خط دروازه گرفت.

دقیقه ۱۹: ضربه بازیکن کراپ الوند را سپهر محمدی به بیرون فرستاد.

دقیقه ۲۲: شوت سعید افشاری از با برخورد به دستان سپهر محمدی از بالای دروازه گیتی پسند به بیرون رفت.

دقیقه ۲۴: سپهر محمدی با قرار دادن بدن خود جلوی ضربه بازیکن کراپ مانع از گلزنی شد.

دقیقه ۳۰: شوت توکلی را پرکاس به کرنر فرستاد.

دقیقه ۳۱: محمد شجری پشت توپ برای زدن پنالتی دو ایستاد که سپهر محمدی توپ را به بیرون زد.

دقیقه ۳۳: پنالتی دیگر برای کراپ الوند روی نقطه دو گرفته شد که بازهم سپهر محمدی اجازه گلزنی به بازیکن تیم حریف نداد.

دقیقه ۳۴: با توجه به اینکه گیتی پسند پنج خطا شده، هر خطایی بازیکنان این تیم انجام دهند پنالتی از روی نقطه دو برای کراپ اعلام می‌شود که سومین پنالتی از نقطه دو برای کراپ اعلام شد و مهدی جاوید پشت توپ ایستاد که ضربه این بازیکن را هم سپهر محمدی برای سومین بار دفع کرد.

دقیقه ۳۷: ضربه بهزاد عظیمی با برخورد به تیر دروازه گیتی پسند به بیرون رفت.

شرح گل:

دقیقه ۸: فرهاد توکلی در محوطه جریمه کراپ الوند عباسی را صاحب موقعیت تک به تک با سینا پرکاس کرد که این بازیکن هم توپ خود را وارد دروازه کراپ الوند کرد.

دقیقه ۲۲: بازیکن گیتی پسند پاسی به حسن زاده داد که این بازیکن هم با جای گیری خوب دروازه کراپ را باز کرد.

دقیقه ۲۶: روی پاس شروع مجدد سپهر محمدی، طاها مرتضوی، سعید عباسی را در موقعیت گلزنی قرار داد که این بازیکن شوت نزد و پاسی رو به جلو برای حسن زاده فرستاد او هم با یک پرش گل سوم گیتی پسند را به ثمر رساند.

دقیقه ۲۸: بازیکن کراپ از بیرون محوطه جریمه توپی برای علی عابدین فرستاد که این بازیکن با یک ضربه دروازه سپهر محمدی را باز کرد.

دقیقه ۳۰: بازیکن گیتی پسند از روی نقطه کرنر توپی برای مهدی کریمی به بیرون از محوطه جریمه فرستاد که این بازیکن هم با یک ضربه روی پا دروازه کراپ را باز کرد.

دقیقه ۳۵: مسلم اولاد قباد روی پاس مهدی جاوید و شوتی دقیق گل دوم کراپ را به ثمر رساند.

دقیقه ۳۹: در حالی که کراپ برای رسیدن به گل از سیستم پاور پلی استفاده می‌کرد بازیکنان گیتی پسند توپ‌گیری کردند و سپهر محمدی دروازه خالی کراپ را از زمین خود باز کرد.

دقیقه ۴۰: حسن زاده با توپ‌گیری که داشت از نبود دروازه‌بان کراپ استفاده کرد و گل ششم گیتی پسند را به ثمر رساند.

کد خبر 529492

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.