عصرانه خبری شهرهای ایران در ۲۴ مهرماه

در این بسته خبری از تهیه طرح جامع سبزوار تا بسترسازی کاشت فرش گل در بلوارهای خرمشهر و چهار حریق برج آسمان قزوین را بخوانید.

به گزارش خبرنگار ایمنا، هفته گذشته شهرهای کشور در عرصه‌های مختلف عمرانی، اجتماعی و فرهنگی شاهد رویدادهای مهمی بود. در بسته خبری ایمنا (کوتاه از شهرهای ایران) سر فصل مهمترین رویدادهای خبری این حوزه را مرور می‌کنیم.

آسفالت ۳۵۰۰ مترمربع از معابر شهر ساری

در راستای بهسازی معابر، طی ۲۴ ساعت گذشته روز جمعه ۲۳ مهرماه ،۳۵۰۰ متر مربع از معابر شهر ساری آسفالت شد.

لایروبی متمرکز کانال‌های اسلامشهر

داوود علی نیا، مدیر خدمات شهری شهرداری اسلامشهر گفت: همزمان با آغاز فصل بارش‌ها، عملیات لایروبی متمرکز کانال‌های سطح شهر با برنامه‌ریزی در حال انجام است.

پاکسازی و نخاله‌برداری اراضی خیابان اوقاف شهر قدس

به همت نیروهای خدوم خدمات شهری و با استفاده از تجهیزات لجستیکی سازمان مدیریت پسماند شهرداری قدس، در راستای تداوم امر پاکسازی محلات و ارتقای بهداشت محیطی و منظر شهری، عملیات پاکسازی، لایروبی و نخاله‌برداری اراضی خیابان اوقاف انجام شد.

مهار حریق برج آسمان قزوین

مرتضی روزبه، افسر کشیک آتش نشانی قزوین گفت: وقوع یک حادثه حریق در برج آسمان شهر قزوین با حضور به موقع نیروهای آتش نشانی مهار شد.

اختصاص ۳۰۰ میلیارد ریال به آسفالت معابر بم و کرمان

علی حاجی زاده، مدیر کل راه و شهرسازی استان کرمان گفت: تفاهم نامه قرارداد خرید قیر برای معابر و محلات فرسوده و بافت ناکارآمد شهری بین اداره کل راه و شهرسازی این استان و شهرداری‌های بم و کرمان به ارزش بیش از ۳۰۰ میلیارد ریال منعقد شد.

ضرورت تهیه طرح جامع ترافیک سبزوار

سیدمجتبی علوی مقدم، معاون استاندار و فرماندار ویژه سبزوار گفت: به منظور ارتقای فرهنگ ترافیک، تهیه طرح جامع حمل و نقل و ترافیک مورد توجه شهرداری و شورای اسلامی این شهر قرار گیرد.

صلاحیت شهردار پیشنهادی ایلام تأیید نشد

رضا شریفی‌اصل، مدیرکل دفتر امور شهری و شوراهای استانداری ایلام گفت: وزارت کشور صلاحیت شهردار پیشنهادی شورای شهر ایلام را تأیید نکرده است.

آماده سازی بستر خاک بلوارهای خرمشهر جهت کاشت گل و فرش گل

شهرداری خرمشهر با هدف ایجاد محیط شهری مناسب و با نشاط و در راستای بهبود سیما و منظر شهری و افزایش روحیه و نشاط شهروندان، بستر خاک بلوارهای سطح شهر را جهت کاشت گل و فرش‌های گل آماده سازی کرد.

لوندویل نیازمند حضور پلیس راهور است

نعمت یاور پور، شهردار لوندویل گفت: به منظور نظم بخشیدن به وضعیت ترافیکی و رسیدگی به تخلفات رانندگی، این شهر به شدت نیازمند حضور پلیس راهور است.

کد خبر 529221

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.