فعالیت‌های حوزه خدمات شهری متحول می‌شود

معاون خدمات شهری شهردار اصفهان گفت: در این دوره مدیریت شهری در حوزه فضای استانی و شهری با توجه به نگاه شهردار اصفهان مبنی بر همگرایی، امکان فعالیت‌های بین بخشی بیشتر است.

مهدی بقایی در گفت و گو با خبرنگار ایمنا، اظهار کرد: در معاونت خدمات شهری شهرداری میراث دار تلاش‌های چندین ساله افرادی هستیم که اصفهان را در این حوزه در سطح کشور شاخص کردند.

وی با بیان اینکه فعالیت در بخش خدمات شهری شهرداری بسیار حائز اهمیت بوده و چنانچه اقدامی در زمان مقرر انجام نشود در کمترین زمان احساس می‌شود و این نشان از سختی کار در این بخش را دارد، افزود: کارکنان این معاونت همچون حضور تیم‌های جهادی در عملیات‌های دفاع مقدس گمنام و مظلوم هستند.

معاون خدمات شهری شهردار اصفهان تاکید کرد: پایه‌گذاری این معاونت به گونه‌ای است که بدون همکاری، اهداف محقق نخواهد شد. گاهی در فضای مدیریت شهری امکان ارتباط برون سازمانی راحت‌تر است و در این دوره در حوزه فضای استانی و شهری با توجه به نگاه شهردار اصفهان مبنی بر همگرایی، امکان فعالیت‌های بین بخشی بیشتر است.

بقایی با بیان اینکه در این دوره مدیریت شهری فعالیت‌هایی که انجام آنها دور از انتظار بوده، باید محقق و برای آینده به فرهنگ تبدیل شود، تصریح کرد: تحول به معنای تغییر همه چیز نیست بلکه تحول، تبدیل و تغییراتی است که از ساختار و فرایند آغاز و به افراد می‌رسد، بنابراین باید پاشنه‌ها را بالا کشید و فعالیت کرد، شاید فرصت برای کارهای تحولی زیاد نباشد.

وی تاکید کرد: باید همانگونه که شهردار اصفهان به فضاهای تحولی بها می‌دهد، در بخش خدمات شهری نیز تغییرات اساسی و رو به جلو داشته باشیم که امیدوارم با همکاری و همراهی اقداماتی انجام دهیم که آیندگان نیز از ما به نیکی یاد کنند.

کد خبر 528729

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.