بازدید معاون انرژی سازمان پدافند غیرعامل کشور از منطقه صنعتی شمال غرب اصفهان

عبدالرحمن کشوری، معاون انرژی سازمان پدافند غیرعامل کشور از منطقه صنعتی شمال غرب اصفهان بازدید کرد.

به گزارش ایمنا، پس از این بازدید به میزبانی مدیرعامل شرکت پالایش نفت اصفهان که فرماندهی ارشد پدافند غیرعامل و مدیریت شرایط اضطراری شهرک انرژی شمال غرب اصفهان نیز را بر عهده دارد، نشست مشترکی با حضور معاون انرژی سازمان پدافند غیرعامل کشور، وزارت نفت و مدیران عامل صنایع مستقر در منطقه نفتی شمال غرب اصفهان، تشکیل شد.

در این نشست ابتدا مرتضی ابراهیمی، مدیر عامل پالایشگاه اصفهان گزارشی از فعالیت‌های این شرکت ارائه و اظهار کرد: پالایشگاه اصفهان از نظر تنوع تولید رتبه اول کشور را به خود اختصاص داده است و از لحاظ تولید بنزین رتبه سوم و از لحاظ تولید دیزل رتبه دوم را در کشور دارد.

وی با اشاره به اینکه شرکت پالایش نفت اصفهان حدود ۲۰ درصد سوخت کشور را تأمین می‌کند، افزود: پالایشگاه در حال اجرای پروژه‌های عظیم ملی همچون تصفیه گازوئیل است.

مدیر عامل پالایشگاه اصفهان مسئول پدافند غیرعامل شرکت پالایش نفت اصفهان نیز به تشریح گزارش مبسوطی از اقدامات صورت گرفته، برنامه‌ریزی شده و در حال پیگیری که در حوزه‌های مختلف پدافند غیرعامل و مدیریت شرایط اضطراری و به منظور کاهش میزان آسیب پذیری، استمرار تولید، پایداری ملی و … انجام گرفته است، پرداخت.

پس از آن مدیران منطقه با توجه به پتانسیل‌های موجود خویش چالش‌های پیش رو را مطرح کردند و برای چالش‌ها راهکار ارائه شد.

عبدالرحمن کشوری، معاون انرژی سازمان پدافند غیرعامل کشور نیز طی سخنانی از فرماندهی ارشد پدافند غیرعامل و مدیریت شرایط اضطراری شهرک انرژی شمال غرب اصفهان به خاطر اقدامات مطلوب صورت گرفته در این حوزه تقدیر کرد و همچنین اقدامات پدافند غیرعامل شرکت پالایش نفت اصفهان در قالب دستورالعمل‌ها و برنامه‌های پدافند غیرعامل را ارزشمند توصیف نمود.

وی افزود: با اقدام‌هایی که در حوزه پدافند غیرعامل در صنعت نفت و گاز کشور انجام شده، به مردم این نوید را می‌دهیم که توسعه در این مسیر به خوبی انجام می‌شود.

معاون انرژی سازمان پدافند غیرعامل کشور آمادگی همکاری همه جانبه سازمان پدافند غیرعامل کشور با این منطقه را اعلام کرد.

در انتهای این مراسم، توافقنامه برنامه‌های پدافند غیرعامل سال ۱۴۰۰ منطقه نفتی نیز به امضا رسید.

کد خبر 528291

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.