فسادستیزی سرلوحه امور وزارت ارتباطات قرار گیرد

وزیر ارتباطات با بیان اینکه یکی از مهم‌ترین انتظارات ما در وزارت ارتباطات، فسادستیزی است که باید سرلوحه کارها باشد، گفت: شفافیت و از بین بردن زمینه های فساد مورد انتظار است.

به گزارش ایمنا و به نقل از مرکز روابط عمومی و اطلاع‌رسانی وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات، عیسی زارع‌پور در مراسم تکریم و معارفه معاون توسعه سرمایه انسانی و مدیریت منابع وزارت ارتباطات اظهار کرد: استفاده مؤثر از فناوری در همه بخش‌های وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات به منظور روان‌تر کردن فرآیندها، افزایش بهره‌وری و ایجاد شفافیت از معاون جدید توسعه سرمایه انسانی و مدیریت منابع وزارت ارتباطات مورد انتظار است.

وی با بیان اینکه معاونت توسعه سرمایه انسانی و مدیریت منابع، حوزه پر چالشی است و مدیریت در این حوزه نیازمند توانمندی ویژه‌ای است تا بتواند وزارتخانه را باوجود محدودیت‌هایی چون نیروی انسانی و منابع مالی به سمت دستیابی به اهداف هدایت کند، با اشاره به سوابق علمی و اجرایی سجاد بنابی، معاون پیشین توسعه سرمایه انسانی و نیز هادی اصلان زاده معاون جدید این معاونت افزود: بنابی از نخبگان علمی است که با سعه‌صدر، توان بالا و کار شبانه‌روزی امور این معاونت را مدیریت کردند. اصلان زاده نیز از نخبگان است که بیش از ۱۵ سال سابقه اجرایی مدیریتی در حوزه‌های اداری و مالی دارد.

وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات با اشاره به توقعات و انتظارات از معاونت جدید توسعه سرمایه انسانی و مدیریت منابع وزارت ارتباطات، گفت: یکی از مهم‌ترین انتظارات ما فسادستیزی است که باید سرلوحه کارها باشد. هرچند وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات از گذشته در این موضوع سربلند بوده است با این‌حال این روند باید ادامه داشته باشد چرا که این مسئله خط قرمز ما است.

وی با تأکید بر ضرورت بازسازی منابع انسانی در ستاد وزارت ارتباطات گفت: ساختار وزارت ارتباطات باید تخصصی‌تر و با حضور نیروهای نخبه، تصمیم‌گیری‌ها و تصمیم‌سازی‌ها در سطح کلان از پشتوانه کارشناسی برخوردار شود.

وزیر ارتباطات در ادامه بر حل مشکلات نیروی انسانی ستاد و توابع وزارتخانه و ارتقا سطح معیشت کارکنان تاکید کرد.

زارع‌پور گفت: یکی از انتظارات مهم از معاون جدید توسعه سرمایه انسانی و مدیریت منابع استفاده مؤثر از فناوری در همه بخش‌های وزارت ارتباطات به‌منظور روان‌تر کردن فرآیندها، افزایش بهره‌وری، ایجاد شفافیت و قرار دادن همه تصمیمات در اتاق شیشه‌ای است.

کد خبر 526435

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.