با استعفا علی صحرایی، محمود گودرزی سرپرست شرکت بورس تهران شد

به دنبال برکناری علی صحرایی از مدیریت عامل شرکت بورس تهران، محمود گودرزی به عنوان سرپرست این شرکت منصوب شد.

به گزارش ایمنا به نقل از صدای بورس، به دنبال انتشار خبری مبنی بر کشف تعدادی ماینر در زیرزمین شرکت بورس اوراق بهادار و به دنبال حواشی ایجاد شده، علی صحرایی از سمت مدیرعامل شرکت بورس استعفا و محمود گودرزی به عنوان سرپرست این شرکت انتخاب شد.

روزهای گذشته خبر کشف تعدادی ماینر در زیرزمین شرکت بورس رسانه‌ای شد. هرچند به دنبال انتشار آن علی صحرایی به سرعت این خبر را تکذیب، در مقابل اما بهشتی‌سرشت معاون اجرایی سازمان بورس بر لزوم پاسخگویی شرکت بورس در این زمینه تاکید کرد.

گفته می‌شود ماینرها در بازرسی ناگهانی از زیرزمین شرکت بورس کشف شده است. روابط عمومی این شرکت در ابتدا اساس خبر را رد کرد و در بیانیه‌ای رسمی این ماجرا را کذب خواند و آن را طرحی تحقیقاتی برای سال ۹۹ عنوان کرد.

سازمان بورس و اوراق بهادار به عنوان نهاد ناظر بازار اما در اطلاعیه‌ای بر بررسی و تحقیق تا حصول نتیجه نهایی تاکید کرد و از ارسال موضوع به معاونت حقوقی سازمان و رسیدگی به این موضوع به طور فوق‌العاده در دستور کار کمیته رسیدگی به تخلفات سازمان خبر داد.

در کمتر از ۲۴ ساعت از انتشار این خبر، علی صحرایی از سمت مدیرعاملی استعفا و در ادامه هیئت مدیره، معاون عملیات بازار شرکت بورس تهران را به عنوان سرپرست تا زمان انتخاب مدیرعامل جدید معرفی کردند.

کد خبر 525649

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.