آغاز ثبت نام بیمه تکمیلی اصحاب فرهنگ، هنر و رسانه

نام نویسی بیمه درمان تکمیلی، عمر و حوادث اصحاب فرهنگ، هنر و رسانه برای سال ۱۴۰۰ تا ۱۴۰۱ آغاز شد.

به گزارش ایمنا و به نقل از روابط عمومی صندوق اعتباری هنر، به منظور پوشش حداکثری هزینه‌های درمانی خانواده بزرگ فرهنگ، هنر و رسانه کشور، صندوق اعتباری هنر همچون سالیان گذشته خدمات بیمه تکمیلی اعضا خود را از تاریخ یکم مهرماه ۱۴۰۰ تا سی و یکم شهریور ۱۴۰۱ ارائه می‌دهد. ثبت نام بیمه تکمیلی در یک مرحله (بدون تمدید) از تاریخ سی و یکم شهریور تا نهم مهر از طریق وب سایت صندوق؛ به نشانی www.honarcredit.ir انجام خواهد شد.

با توجه به افزایش تعرفه‌های ارائه خدمات درمانی که از سوی شرکت‌های بیمه گر مورد تأیید بیمه مرکزی (به طور میانگین با حداقل ۶۰ درصد افزایش نسبت به سال گذشته) اعلام شد، صندوق اعتباری هنر در راستای دستور مقام عالی وزارت و به منظور حمایت از اعضای تحت پوشش، حداکثر تلاش خود را به کار گرفته است تا بیشترین خدمات با کمترین هزینه برای اعضا منظور شود. بنابراین مصوب شد، نسبت به سال گذشته، هیچ گونه افزایش قیمتی در سهم حق بیمه پرداختی اعضا در قرارداد ۱۴۰۰_۱۴۰۱ اعمال نشود.

خدمات بیمه درمان تکمیلی در قالب سه طرح (امید، آرامش و رفاه) ارائه می‌شود. بنابراین اساس همچون سال گذشته مبلغ پرداختی سهم اعضا به ازای هر نفر برای طرح امید ۱۳۰ هزار تومان، طرح آرامش ۵۰۰ هزار تومان و طرح رفاه یک میلیون و ۱۰۰ هزار تومان است.

متقاضیان می‌توانند با انتخاب یکی از طرح‌ها، افراد تحت تکفل خود را نیز در همان طرح ثبت نام نمایند. همچنین سرپرستان خانوار (بیمه شده اصلی) با پرداخت مبلغ ۹۵ هزار تومان از مزایای بیمه عمر و حوادث برخوردار می‌شوند که این مبلغ به حق بیمه سالانه بیمه شده اصلی اضافه می‌شود.

اعضای صندوق اعتباری هنر با پرداخت بخشی از حق بیمه، مشمول بهره مندی از خدمات بیمه درمان تکمیلی خواهند شد و مابقی هزینه توسط صندوق، تأمین و پرداخت می‌شود.

کد خبر 524257

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.