رضا زنده دل به سمت شهردار لاهیجان منصوب شد

طی حکمی از سوی استاندار گیلان، «رضا زنده دل» به سمت شهردار لاهیجان منصوب شد.

به گزارش خبرنگار ایمنا، با حکم ارسلان زارع استاندار گیلان «رضا زنده دل» به سمت شهردار لاهیجان منصوب شد.

در این حکم آمده است:

در اجرای تبصره سه ذیل بند یک ماده ۸۰ قانون تشکیلات وظایف و انتخابات شوراهای اسلامی کشور و انتخاب شهرداران مصوب ۱۳۷۵.۰۳.۱ با اصلاحات بعدی بر اساس پیشنهاد شورای اسلامی شهر لاهیجان به سمت شهردار لاهیجان منصوب می‌شوید.

امید است با اتکا به خداوند سبحان و با رعایت کامل موازین شرعی و مقررات قانونی در جهت تحقق اهداف و ارزشهای نظام مقدس جمهوری اسلامی و گسترش مشارکت مردم در اداره امور و توسعه و عمران شهری اجرای دقیق سیاست‌های عمومی دولت در هماهنگی و همکاری متقابل با مسئولین محلی با بهره‌گیری و استفاده بهینه از همه ظرفیت‌ها خدمت‌رسانی به مردم عزیز، حفظ و حراست از اموال عمومی، بهبود وضعیت رفاهی شهروندان، اعطای فرهنگ شهرنشینی و سازماندهی جامعه شهری موفق و موید باشید. توفیق جنابعالی را در ایفای کامل مسئولیت‌های محوله از پروردگار متعال مسئلت دارم.

گفتنی است؛ یکم شهریورماه جاری «رضا زنده دل» با کسب اکثریت آرای اعضای شورای شهر لاهیجان، به عنوان شهردار جدید این شهر انتخاب شد.

رضا زنده دل، متولد ۱۳۵۸ در تهران و دارای مدرک کارشناسی ارشد شهرسازی از دانشگاه علوم و تحقیقات تهران است. وی پیش از این شهردار رودسر، سرعین در استان اردبیل و همچنین مشاور سازمان همیاری شهرداری‌های کشور بوده است.

کد خبر 523849

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.