آمادگی ناوگان اتوبوسرانی تبریز برای خدمات رسانی به دانش‌آموزان

مدیرعامل شرکت واحد اتوبوسرانی تبریز و حومه از آمادگی ناوگان اتوبوسرانی برای خدمات‌دهی به دانش‌آموزان و دانشجویان در صورت بازگشایی مدارس و دانشگاه‌ها خبر داد.

به گزارش خبرنگار ایمنا، ایمان غنی زاده در جلسه هماهنگی بازگشایی مدارس و دانشگاه‌ها اظهار کرد: همزمان با آغاز سال‌تحصیلی جدید و در صورت بازگشایی مدارس و دانشگاه‌ها و متعاقب آن افزایش سفرهای درون‌شهری، اتوبوسرانی تبریز با بسیج تمامی امکانات موجود با بیش‌ترین تعداد ناوگان به امر جا به جایی شهروندان به‌خصوص دانش‌آموزان و دانشجویان خواهد پرداخت.

وی افزود: همه کارکنان معاونت بهره‌برداری در حالت آماده‌باش خواهند بود و پایانه‌ها و طول مسیرها توسط مرکز کنترل هوشمند، گشت‌های انتظامی و مسئولان مربوطه مدیریت و کنترل خواهد شد تا در مسیرهایی که دچار کمبود هستیم در مواقع پیک مسافر از اتوبوس‌های واحد گشت جهت رفع مشکل بهره ببریم.

مدیرعامل شرکت واحد اتوبوسرانی تبریز و حومه گفت: همچنین اتوبوس‌های بخش خصوصی نیز از لحاظ نظافت ظاهری و داخلی مورد بازدید قرار گرفته و با هماهنگی معاونت فنی نسبت به نظافت اتوبوس‌های بخش خصوصی اقدام می‌شود.

وی ادامه داد: به‌منظور ارائه خدمات مطلوب در صورت بازگشایی مدارس، همه پرسنل این شرکت بدون مرخصی در سر کار حاضر خواهند شد و حوزه فنی شرکت واحد نیز در حالت آماده‌باش بوده و همه اتوبوس‌ها همچون قبل به صورت شبانه مورد بازبینی و سرویس فنی مستمر قرار می‌گیرند.

غنی زاده با بیان اینکه با تلاش‌های معاونت فنی شرکت واحد، هیچ اتوبوس متوقفی وجود ندارد، اظهار کرد: سرویس فنی (اورهال بودن) و نظافت اتوبوس‌ها یکی از اساسی‌ترین کارهای شرکت است و کارکنان مربوطه نیز به صورت شبانه‌روزی در مدت‌زمان تعریف شده، نسبت به سرویس فنی، تمیز کردن و نظافت اتوبوس‌ها و سایه‌بان‌های سطح شهر اقدام می‌کنند.

وی افزود: با همکاری بهره‌برداران و با ابلاغ تفاهم‌نامه فی‌مابین سازمان برنامه و بودجه و شهرداری تبریز و صندوق کارآفرینی امید، تا پایان سال همه اتوبوس‌هایی که نیاز به بازسازی دارند مورد تعمیر، بازسازی و راه‌اندازی قرار خواهند گرفت.

کد خبر 523143

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.