فعالیت استخرهای سرپوشیده و باشگاه‌ها استان تهران از سر گرفته شد

فعالیت استخرهای سرپوشیده و باشگاه‌ها استان تهران با ورود به وضعیت نارنجی کرونایی از سر گرفته شد.

به گزارش ایمنا، رضا خرم روز گفت: با تغییر شرایط وضعیت کرونایی در استان و ورود از حالت قرمز به نارنجی، فعالیت ۲۴ ورزش سالنی، استخرهای سرپوشیده و باشگاه‌های بدنسازی از امروز (۲۷ شهریور ماه) بدون مانع و آزاد است.

وی افزود: از امروز فعالیت رشته‌های ورزشی از جمله فوتسال، فوتبال، والیبال سالنی، بسکتبال، اسکواش، بولینگ و بیلیارد، تنیس روی میز، شطرنج، شمشیر بازی، بدمینتون، تیراندازی، شمشیربازی، تیر و کمان، بدنسازی، قایقرانی، استخرهای سرپوشیده، هاکی، ژیمناستیک، وزنه برداری و آمادگی جسمانی با رعایت پروتکل‌های بهداشتی در مجموعه‌های ورزشی از سر گرفته شد.

رئیس گروه فعالیت اماکن و باشگاه‌های ورزشی اداره کل ورزش و جوانان استان تهران با بیان اینکه بیش از ۵ هزار و ۴۰۰ مجموعه ورزشی و خصوصی در سطح استان تهران دایر است، خاطر نشان کرد: در حال حاضر تنها رشته‌های پربرخورد و رزمی دایر نیست و به نظر ستاد ملی کرونا وابسته است.

به گفته رئیس گروه باشگاه‌ها و اماکن ورزشی اداره کل ورزش و جوانان استان تهران، طی ۲ هفته گذشته ۲۵ تذکر کتبی به مجموعه‌های ورزشی داده شد.

خرم تصریح کرد: در حال حاضر دوره‌های مربی گری در رشته‌های مختلف به صورت مجازی و آنلاین برگزار می‌شود.

رئیس گروه نظارت بر باشگاه‌های ورزشی استان تهران گفت: در شرایط قرمز کرونایی تنها فعالیت ورزشی در فضای باز، کم برخورد و استخرهای روباز با رعایت پروتکل‌های بهداشتی دایر بود.

منبع: ایرنا

کد خبر 522825

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.