درخشش کودکان ایرانی در مسابقه جهانی نقاشی

نرگس آبیار، کارگردان سینمای ایران، در صفحه اینستاگرام خود از درخشش کودکان ایرانی در مسابقه جهانی نقاشی محیط زیست ژاپن خبر داده است.

به گزارش خبرنگار ایمنا، نرگس آبیار با انتشار این عکس در اینستاگرام خود آورده است:

«در میان این همه اخبار آزاردهنده این خبر بسیار خوشحال کننده بود. به امید فرداهای رنگی‌تر برای مردم کره زمین

نقاشی‌های کودکان ایرانی برندگان مسابقه‌ی زمین در سال ۲۰۳۰ جی کیو ژاپن شدند.

بیست و یکمین مسابقه بین المللی نقاشی محیط زیست (جی کیو ای) ژاپن با موضوع «زمین در سال ۲۰۳۰» برگزار شد و از میان نزدیک به پانزده هزار اثر از ۸۰ کشور کودکان هنرمند ایرانی جوایز این رویداد بین المللی را درو کردند.

بر اساس این خبر، آیلین علیزاده از جهرم فاری و مائده طاهری از گلپایگان اصفهان، هر دو ۱۲ ساله، جایزه اول بخش بین‌الملل این مسابقه را از آن خود کردند. مهرسا محمد حسنی، ۹ ساله از رودی. گیلان، نیروانا روستایی، ۱۰ ساله از اهواز، نیلوفر افشاری، ۱۵ ساله از پیرانشهر آذربایجان غربی و الهه ستوده، شرکت کننده ۱۰ ساله‌ی جهرمی از استان فارس، از مسابقه بین المللی نقاشی محیط زیست «جی کیو ای» ژاپن دیپلم افتخار بخش بین‌الملل را دریافت کردند. همچنین پانیسا ممتازیان، ۷ ساله از اهواز خوزستان، جایزه ویژه هیأت داوران بیست و یکمین مسابقه بین المللی نقاشی محیط زیست «جی کیو ای» از کشور ژاپن دریافت کرد.

در عین حال، محمد مانی ربیعی، ۱۱ ساله از تهران نیز موفق به کسب جایزه ویژه و دیپلم افتخار بیست و یکمین مسابقه بین المللی نقاشی محیط زیست ژاپن شد. نقاشی‌ها را ببینید که کودکان فردای جهان را چه رنگارنگ، نورانی و شاد می‌بینند.»

درخشش کودکان ایرانی در مسابقه جهانی نقاشی

کد خبر 522513

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.