مقاومت مردم لبنان مایه عزت ملت‌های منطقه است

وزیر امور خارجه کشورمان مقاومت عزتمندانه مردم لبنان در برابر دشمن صهیونیستی و تکفیری را مایه عزت و سربلندی همه ملت‌های منطقه و آزادی‌خواهان دانست.

به گزارش ایمنا و به نقل از وزارت امور خارجه، «عبدالله صفی‌الدین» نماینده جنبش حزب‌الله لبنان در جمهوری اسلامی ایران با حسین امیرعبداللهیان وزیر امور خارجه کشورمان دیدار و گفت‌وگو کرد.

وزیر امور خارجه کشورمان در این دیدار با تبریک به ملت و دولت لبنان به مناسبت تشکیل دولت جدید در این کشور، ابراز امیدواری کرد، هرچه زودتر مشکلات مردم این کشور حل شد و آمال و آرزوهای مردم لبنان تحقق یابد.

امیر عبداللهیان تصریح کرد: دولت جمهوری اسلامی ایران به ریاست حجت‌الاسلام رئیسی به حمایت از مقاومت توجه و تأکید دارد.

وزیر امور خارجه همچنین مقاومت عزتمندانه مردم لبنان در برابر دشمن صهیونیستی و تکفیری را مایه عزت و سربلندی همه ملت‌های منطقه و آزادی‌خواهان دانست.

امیرعبداللهیان بر گسترش هرچه بیشتر مناسبات بین ملت و دولت لبنان و جمهوری اسلامی ایران تاکید کرد و برای تأمین نیازهای لبنان در زمینه‌های مختلف توسط جمهوری اسلامی ایران اعلام آمادگی کرد.

«عبدالله صفی‌الدین» نماینده جنبش حزب‌الله لبنان در جمهوری اسلامی ایران نیز در این دیدار انتخاب امیرعبداللهیان به عنوان وزیر امور خارجه جمهوری اسلامی ایران را تبریک گفت.

نماینده جنبش حزب‌الله لبنان افزود: مردم این کشور قدردان جمهوری اسلامی ایران به دلیل حمایت از لبنان در زمان سختی‌ها هستند.

«عبدالله صفی‌الدین» همچنین از جمهوری اسلامی ایران به واسطه فروش سوخت مورد نیاز مردم لبنان تشکر و قدردانی کرد.

نماینده جنبش حزب‌الله لبنان اظهار امیدواری کرد، جمهوری اسلامی ایران در همه زمینه‌ها مراحل رشد و شکوفایی را طی کند و توسعه یابد.

کد خبر 522387

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.