۲۴ شهریور ۱۴۰۰ - ۱۸:۱۹
عراقچی هم خداحافظی کرد

معاون سیاسی وزیر امور خارجه سابق گفت: در کسوت یک دیپلمات جمهوری اسلامی ایران، تا واپسین دم حیات، تمامی توان و تجربه خود را همچنان با افتخار در خدمت وطنم و سازمانی که بیش از سه دهه از عمر خود را با وظایف و ماموریت های آن زیسته ام - وزارت امور خارجه - و یا هر کجای دیگر که لازم باشد، قرار خواهم داد.

به گزارش ایمنا، سید عباس عراقچی در متن خداحافظی خود از سمت معاون سیاسی وزیر امور خارجه نوشت:

"بسم الله الرحمن الرحیم

اکنون، و در پایان بخشی دیگر از دوره خدمت خود در مسئولیت معاون سیاسی وزارت امور خارجه، خداوند منان را که توفیق خدمت در این سال‌های حساس و پرمخاطره را ارزانی ام داشت، شکرگزارم.

اتمام یک دوره از مسئولیت به معنای چشم‌پوشی از خدمتگزاری به این میهن، نظام و آرمان‌های مردم شریف و نجیب ایران نیست. در کسوت یک دیپلمات جمهوری اسلامی ایران، تا واپسین دم حیات، تمامی توان و استعداد و تجربه خود را همچنان با افتخار در خدمت وطنم و سازمانی که بیش از سه دهه از عمر خود را با وظایف و مأموریت‌های آن زیسته‌ام - وزارت امور خارجه - و یا هر کجای دیگر که لازم باشد، قرار خواهم داد.

از خداوند متعال برای برادر عزیز خود جناب آقای دکتر امیرعبداللهیان وزیر محترم امور خارجه، در این مسئولیت سنگین موفقیت و سربلندی مسئلت می‌نمایم و انشاالله مشاوری امین برای ایشان خواهم بود.

همچنین آرزوی توفیق و سرافرازی ِ برادر گرامی جناب آقای دکتر علی باقری را در سمت معاون سیاسی وزارت امور خارجه دارم. "

منبع: ایسنا

کد خبر 522367

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.