اعلام جزئیات آثار رسیده به همایش فیلم کوتاه تهران

دبیرخانه دوره سوم همایش مطالعات فیلم کوتاه تهران آمار و جزئیات مربوط به این رویداد را اعلام کرد.

به‌گزارش ایمنا و به نقل از ستاد خبری سومین همایش مطالعات فیلم کوتاه تهران بر اساس آمار اعلام شده از سوی دبیرخانه این همایش، تعداد ۷۶ مقاله دریافت شده که توسط ۵۸ محقق نوشته شده است و شامل ۵۱ مقاله با اختصاص ۶۷ درصد مقالات پژوهشی، ۱۵ مقاله با اختصاص ۲۰ درصد آثار ترجمه شده و ۱۰ جستار آزاد با اختصاص ۱۳ درصد از مجموع چکیده مقالات است. همچنین در سامانه ثبت‌نام، چهار محقق دارای تحصیلات دکترا، ۳۹ پژوهشگر با تحصیلات کارشناسی ارشد، ۱۳ محقق دارای مدرک کارشناسی و دو محقق دارای دیپلم هستند.

استان‌های تهران با ۱۴، کرمانشاه با ۱۲، فارس با هفت، اصفهان با شش و خوزستان و مازندران با چهار مقاله بیشترین سهم از مشارکت در ارسال چکیده مقالات به دبیرخانه این رویداد را به خود اختصاص داده‌اند.

استان‌های خراسان رضوی، لرستان و یزد با سه، بوشهر، قم، کردستان و کهکیلویه و بویراحمد با دو و آذربایجان غربی، اردبیل، البرز، ایلام، چهارمحال و بختیاری، زنجان، سمنان، سیستان و بلوچستان، کرمان، گیلان، مرکزی و همدان هرکدام با یک مقاله تا این مرحله در سومین همایش مطالعات فیلم کوتاه تهران حضور دارند.

سومین همایش مطالعات فیلم کوتاه تهران به دبیری سعید پوراسماعیلی و دبیری علمی احمد الستی ۲۴ آذر ۱۴۰۰ در بخش‌های مقالات پژوهشی، جستارهای آزاد و ترجمه با محوریت سینمای تجربی برگزار می‌شود.

کد خبر 522243

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.