سایت جدید صدور مجوز تردد در تهران از صبح فردا فعال می‌شود+ لینک

مدیرروابط عمومی فرمانداری تهران گفت: سایت جدید صدور مجوز تردد در تهران taradodtehran.com از صبح فردا سه شنبه _۲۳ شهریورماه_ به طور رسمی آغاز به کار می‌کند.

به گزارش ایمنا، ایمان قربانی مشاور فرماندار تهران اظهار کرد: بر همین اساس دیگر هیچ‌گونه مجوز حضوری برای تردد در محل فرمانداری تهران صادر نمی‌شود و شهروندان فقط و فقط از طریق سایت اعلام شده اقدام به اخذ مجوز تردد کنند.

مدیر روابط عمومی تهران در ادامه در تشریح جزئیات جدید شرایط اخذ مجوز تردد در تهران اعلام کرد: از روز شنبه تا چهارشنبه از ساعت هفت صبح تا ۱۱ صبح (به مدت ۴ ساعت) مردم تهران فرصت ثبت نام برای مجوز دارند.

وی افزود: همچنین سایت اعلام شده روزهای پنجشنبه و جمعه بسته خواهد بود و کسانی هم که حائز شرایط باشند پیامک تأیید به همراه کد پیگیری سفر بعد از ظهر همان روز به تلفن‌های همراهشان ارسال خواهد شد.

قربانی تصریح کرد: هر پلاک خودرو در ماه یک بار می‌تواند ثبت‌نام کند و مجوزهایی که صادر می‌شود صرفاً برای یک هفته است و پس از آن هیچ اعتباری ندارد.

وی خاطرنشان کرد: ساکنان تهران برای در خواست مجوز به سایت taradodtehran.com که به همت مرکز فناوری و iT فرمانداری تهران تهیه شده است، مراجعه کنند.

منبع: صدا و سیما

کد خبر 521853

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.