المان‌های جدید شهدا به مناسبت هفته دفاع مقدس  رونمایی می‌شود

سرپرست سازمان زیباسازی شهرداری قم با اشاره به برنامه‌های این سازمان در هفته دفاع مقدس گفت: به مناسبت هفته دفاع مقدس از چند المان و سردیس جدید شهدای گران‌قدر در آیینی رونمایی می‌شود.

به گزارش ایمنا و به نقل از روابط عمومی شهرداری قم، سیدمحمد موسوی منش برنامه‌های سازمان زیباسازی شهرداری قم در طول هفته دفاع مقدس را مورد توجه قرار داد و اظهار کرد: المان‌های گذشته شهر شامل المان پوتین، المان پلاک و المان بی‌سیم به مناسبت این هفته به‌روزرسانی می‌شود.

وی با بیان اینکه همچنین به مناسبت این هفته تمام قاب بنرهای شهدا در سطح شهر با چاپ و طراحی و نصب بنرهای جدید به‌روزرسانی خواهد شد، افزود: به مناسبت هفته دفاع مقدس، از چند سردیس جدید شهدای گران‌قدر در آئینی رونمایی به عمل خواهد آمد.

سرپرست سازمان زیباسازی شهرداری قم با اشاره به دیگر برنامه‌های پیش‌بینی‌شده به مناسبت هفته دفاع مقدس، تاکید کرد: کنترل تابلوهای شوارع و کوچه‌ها و میادین مزین به اسامی شهدا، به‌روزرسانی قاب بنرهای شناسنامه پل‌های شهری مزین به اسامی شهدا، نصب و بهبود گلنورهای بلوارهای شهری و نگاشت نقاشی دیواری شهید در جداره‌های شهر نیز به اجرا در خواهد آمد.

کد خبر 521845

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.