برگزاری سی‌ و پنجمین نمایشگاه ملی صنایع‌دستی از ۲۷تا ۳۰ مهر ماه

مدیر عامل شرکت مادر تخصصی توسعه ایران‌گردی و جهان‌گردی از برگزاری سی‌و پنجمین نمایشگاه ملی‌ صنایع‌دستی در تاریخ ۲۷ تا ۳۰ مهر ماه ۱۴۰۰ و تخفیف ۳۰ درصدی برای هنرمندان و مراجعه‌کنندگان خبر داد.

به گزارش ایمنا و به نقل از میراث آریا، خشایار نیکزادفر با اعلام این خبر گفت: نمایشگاه صنایع‌دستی تهران قرار بود در مردادماه برگزار شود که به دلیل شیوع کرونا و وضعیت قرمز تهران لغو شد. با پیگیری‌های انجام شده و هماهنگی به عمل آمده شرکت سهامی نمایشگاه‌های بین‌المللی جمهوری اسلامی ایران مجوز رسمی از سوی کمیته امنیتی و انتظامی ستاد ملی کرونا صادر شد و نمایشگاه بین‌المللی تهران از امروز ۲۲ شهریورماه ۱۴۰۰ شروع به فعالیت مجدد می‌کند.

وی افزود: بر همین اساس سی و پنجمین نمایشگاه ملی صنایع‌دستی در تاریخ ۲۷ الی ۳۰ مهر ماه سال جاری در سالن‌های ۴۰ و خلیج فارس نمایشگاه بین‌المللی تهران با رعایت تمامی پروتکل‌های بهداشتی برگزار می‌شود.

مدیر عامل شرکت مادر تخصصی توسعه ایران‌گردی و جهان‌گردی با تاکید بر اینکه شرکت مادر تخصصی توسعه ایرانگردی و جهانگردی تابع تصمیمات ستاد ملی مقابله با کرونا است، ادامه داد: این نمایشگاه در حاشیه نمایشگاه صنایع و سیستم‌های سرمایشی و گرمایشی که از پر بازدیدترین نمایشگاه‌های سال است، برگزار می‌شود. همچنین از تمام افراد تب‌سنجی انجام می‌شود و داشتن ماسک و رعایت فاصله اجتماعی از الزامات حضور در این نمایشگاه است.

نیکزادفر تصریح کرد: با مکاتبات و هماهنگی‌های به عمل آمده با شرکت سهامی نمایشگاه‌های بین‌المللی جمهوری اسلامی ایران در راستای اعمال تخفیف تا سقف ۳۰ درصد برای هنرمندان و مراجعه‌کنندگان پیگیر هستیم.

کد خبر 521741

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.