تزریق واکسن کرونا به متولدین ۱۳۷۰ و ما قبل آن در تمام مراکز مشهد

رئیس کمیته بهداشت و پیشگیری ستاد اجرایی دانشگاه علوم پزشکی مشهد گفت: تمامی متولدین ۱۳۷۰ به قبل در مناطق زیر پوشش دانشگاه مشمول دریافت واکسن شدند.

به گزارش ایمنا و به نقل از وبدا، مهدی قلیان با بیان اینکه پیش از این متولدین ۱۳۷۰ به قبل در مناطق حاشیه شهر مشهد مشمول دریافت واکسن کرونا بودند، اظهار کرد: با هماهنگی‌های انجام شده و اختصاص واکسن‌های مورد نیاز، در حال حاضر افراد متولد ۱۳۷۰ و قبل از آن در تمامی مناطق زیر پوشش این دانشگاه می‌توانند با مراجعه به پایگاه‌های واکسیناسیون نسبت به دریافت واکسن اقدام کنند.

معاون بهداشت دانشگاه علوم پزشکی مشهد با بیان اینکه در حال حاضر ۴۳ پایگاه و مرکز تجمیعی واکسیناسیون در مناطق زیر پوشش این دانشگاه راه‌اندازی شده است، خاطرنشان کرد: این پایگاه‌ها در مشهد، فریمان، سرخس، قوچان، چناران، کلات، طرقبه، خواف، کاشمر، گلبهار، بردسکن، تایباد و کاشمر راه‌اندازی شده است.

وی با بیان اینکه از مجموع مراکز واکسیناسیون ۲۷ پایگاه تجمیعی است که با مشارکت سایر سازمان‌ها و ارگان‌ها به منظور گسترش خدمات‌رسانی و سهولت در دسترسی شهروندان به پایگاه‌های واکسیناسیون راه‌اندازی شده است، تصریح کرد: در حال حاضر ظرفیت واکسیناسیون به بیش از ۵۵ هزار دوز در روز رسیده است که این امر موجب افزایش خدمات‌رسانی به گروه‌های هدف شده است.

کد خبر 521522

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.