پیاده‌راه سازی خیابان "مدرس" کرمانشاه بستگی به نظر شهردار جدید دارد

معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری کرمانشاه اجرای پروژه پیاده راه سازی خیابان مدرس را منوط به نوع نگرش شهردار جدید کرمانشاه دانست.

به گزارش ایمنا، محسن ارجمندی در خصوص روند اجرایی شدن پروژه پیاده راه سازی خیابان مدرس اظهار کرد: این پروژه از دستور کار خارج نشده، اما اجرای آن بستگی به شهردار جدید و نگرش او نسبت به این پروژه دارد.

وی افزود: اگر شهردار جدید قائل به اجرای این پروژه باشد و بخواهد سریع کار را پیش ببرد، این پروژه ظرف چند ماه می‌تواند اجرایی شود.

به گفته معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری کرمانشاه فاز اول این پروژه ظرف سه ماه و نهایتاً کل پروژه پیاده راه سازی خیابان مدرس در کمتر از یک سال قابل اجراست.

ارجمندی با اشاره به انجام مطالعات این پروژه، خاطرنشان کرد: در فاز اول پروژه بحث راه اندازی مسیر اتوبوس‌های تندرو در دستور کار قرار دارد که در حال حاضر تأمین اعتبار برای خرید اتوبوس‌ها صورت گرفته و در دست اقدام است.

وی با اشاره به مزیت‌های اقتصادی، گردشگری، ترافیکی و… پیاده راه سازی خیابان مدرس، اضافه کرد: در صورت اجرای این پروژه کرمانشاه یک جاذبه گردشگری شهری خواهد داشت.

معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری کرمانشاه گفت: همچنین اجرای این پروژه نقش مهمی در توسعه حمل و نقل ترافیک شهری خواهد داشت و از طرفی می‌تواند به رونق اقتصادی شهر کمک کند.

موضوع تبدیل خیابان مدرس کرمانشاه به پیاده راه اواخر سال گذشته مطرح شد، اما با درخواست کاسبان واقع در این خیابان قرار شد اجرای آن به اوایل امسال موکول شود که با رفتن سعید طلوعی از شهرداری کرمانشاه این طرح همچنان بلاتکلیف است.

منبع: ایسنا

کد خبر 521349

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.