دو تن دیگر از زندانیان فراری فلسطینی دستگیر شدند

شبکه الجزیره قطر به نقل از منابع امنیتی رژیم اسرائیلی گزارش داد که دو نفر دیگر از اسرای فراری فلسطینی که هفته گذشته موفق به فرار از زندان امنیتی جلبوع شده بودند، دستگیر شدند.

به گزارش ایمنا، تارنمای شبکه خبری «الجزیره» اعلام کرد: نیروهای امنیتی رژیم اسرائیلی سحرگاه امروز دو اسیر زندانی دیگر به نام‌های «زکریا الزبیدی» و «محمد العارضه» را در یک پارکینگ در جنوب «ناصره» دستگیر کردند.

رسانه‌های اسرائیلی جمعه شب هم مدعی شدند که ۲ تن از ۶ اسیر فلسطینی که دوشنبه گذشته از زندان این رژیم فرار کردند، دستگیر شدند.

رادیو رژیم اسرائیلی گزارش داد، مقام‌های این رژیم ۲ اسیر فلسطینی را در جنوب شهر ناصره دستگیر کردند.

بر اساس این گزارش، محمود العارضه و یعقوب القادری دو اسیر فلسطینی هستند که توسط صهیونیست‌ها دستگیر شدند.

رسانه‌های اسرائیلی تصویر این ۲ اسیر فلسطینی را که موفق به فرار از زندان جلبوع شدند را منتشر کردند.

پیش‌تر خالد البطش از رهبران جنبش جهاد اسلامی فلسطین به رژیم اسرائیلی هشدار داده که هرگونه تعرض و آسیب رساندن به این ۶ اسیر فلسطینی با پاسخ سختی از سوی مقاومت فلسطین همراه خواهد بود.

پنج اسیر فلسطینی وابسته به جنبش جهاد اسلامی و یک اسیر دیگر وابسته به جنبش فتح که به حبس طولانی مدت محکوم بودند، ساعت یک بامداد روز دوشنبه (۱۵ شهریور) موفق شدند از زندان «جلبوع» در شمال فلسطین اشغالی که از مهمترین زندان‌های امنیتی رژیم اسرائیلی محسوب می‌شود، فرار کنند.

در پی این رویداد کم سابقه که یک شکست سنگین امنیتی را برای اسرائیل رقم زد، مقامات اسرائیلی به این جمع بندی رسیدند که سیستم اطلاعاتی و امنیتی رژیم سست و رخنه پذیر است.

منبع: ایرنا
کد خبر 521123

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.