آخرین وضعیت ترافیکی خیابان‌های کلانشهر اصفهان

تردد خودروها در هر دو مسیر بزرگراه شهید خرازی، مسیر شرق به غرب بزرگراه شهدای صفه و مسیر شمال به جنوب بزرگراه امام خمینی به علت وجود ترافیک به کندی صورت می‌گیرد.

به گزارش خبرنگار ایمنا و بر اساس اعلام مرکز کنترل ترافیکی شهرداری اصفهان امروز -سه شنبه ١٦ شهریورماه- ساعت ۲۰ در مسیر شمال به جنوب خیابان کاوه، مسیر شمال به جنوب خیابان علامه مجلسی، مسیر شرق به غرب خیابان عبدالرزاق، هر دو مسیر خیابان ابن سینا، مسیر شمال به جنوب خیابان هاتف، مسیر شرق به غرب خیابان جی، مسیر شمال به جنوب خیابان نشاط و مسیر شمال به جنوب خیابان بزرگمهر ترافیک سنگین است.

همچنین در هر دو مسیر خیابان شمس آبادی، مسیر غرب به شرق بلوار آئینه خانه، مسیر جنوب به شمال خیابان توحید، مسیر جنوب به شمال خیابان حکیم نظامی، هر دو مسیر خیابان سعادت آباد و مسیر جنوب به شمال خیابان چهارباغ بالا نیز تراکم ترافیک وجود دارد.

عصر امروز ساعت ١٦ در مسیر شمال به جنوب شهید دستجردی، یک خودرو سواری به دلیل سرعت بالا از کنترل خارج شد و به قسمت بزرگراه (بلوار فضای سبز) برخورد کرد؛ همچنین ساعت ١٨ و ٣٠ دقیقه نیز در مسیر شمال به جنوب بزرگراه امام خمینی (بعد از خیابان امام رضا) یک دستگاه وانت پیکان به علت بی توجهی به جلو و رعایت نکردن فاصله طولی با خودرو سواری پژو پارس برخورد کرد؛ ترافیک حاصل از هر دو حادثه سنگین گزارش شد.

کد خبر 520366

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.