پرتاب ماهیگیر توسط ماهی بزرگ به داخل دریاچه

ماهی بزرگ پس از گرفتار شدن در قلاب، ماهیگیر را به شکلی وحشتناک به داخل دریاچه پرتاب کرد.

به گزارش ایمنا، روزانه ویدئوهای زیادی در فضای مجازی منتشر می‌شود؛ از ویدئوهای سرگرمی و ورزشی گرفته تا ویدئوهای آموزشی و حوادث. اما برخی از این ویدئوها که پس از انتشار مورد توجه کاربران قرار گرفته و تبدیل به ویدئوهایی داغ می‌شوند ویدئوهای مربوط به دنیای حیوانات هستند. مانند ویدئویی که صحنه پرتاب یک ماهیگیر به داخل دریاچه توسط یک ماهی بزرگ را به تصویر می‌کشد.

این ماهیگیر مجارستانی که مکانی آرام در دریاچه را برای صید ماهی انتخاب کرده بود هرگز تصور نمی‌کرد با به دام افتادن یک ماهی بزرگ به قلابش به دردسر بیفتد. پس از آنکه این ماهی بزرگ در قلاب این ماهیگیر گرفتار شد با وجود آنکه او تلاش کرد آن را به بالای خشکی انتقال دهد، اما حریف ماهی نشد و خود وی به داخل آب پرتاب شد. این اتفاق در دریاچه هارساسبِرکی در منطقه سوموگی رخ داد.

ویدئویی که تهیه شده است چگونگی پرتاب ماهیگیر به داخل دریاچه را نشان می‌دهد. در ابتدای این ویدئو «سزامبو» در حالی که هوشیار در کنار قلاب خود نشسته است دیده می‌شود. لحظاتی بعد ناگهان یک ماهی بزرگ به قلاب او گرفتار شده و وی تلاش می‌کند آن را از داخل آب بیرون کشیده و به خشکی منتقل کند. اما قدرت ماهی آنقدر زیاد است که نه تنها تسلیم ماهیگیر نمی‌شود بلکه خود او را به داخل آب پرتاب می‌کند. در انتهای این ویدئو سزامبو در حالی که قلابش را نیز از دست داده در حال خروج از آب دیده می‌شود.

بنا به گفته این ماهیگیر این ماهی حدود ۶۶ کیلوگرم وزن داشت.

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان

کد خبر 520251

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.