مراجعه حدود ۸ هزار مصدوم حوادث رانندگی در ۴ ماهه امسال

مدیرکل پزشکی قانونی استان اصفهان گفت: در چهار ماهه ابتدایی امسال حدود هفت هزار و ۸۰۱ مصدوم حوادث رانندگی به مراکز پزشکی قانونی مراجعه کردند.

علی سلیمانپور در گفت‌وگو با خبرنگار ایمنا، در خصوص افزایش آمار قربانیان تصادف در استان اصفهان، اظهار کرد: آمار قربانیان تصادفات در چهار ماهه ابتدایی امسال نسبت به مدت مشابه سال قبل حدود ۱۱.۴ درصد و نسبت به خرداد ماه حدود ۱۳.۱ درصد افزایش داشته است.

وی ادامه داد: در چهار ماهه ابتدایی امسال حدود ۳۴۲ نفر در حوادث رانندگی استان جان باختند، در حالی که این آمار در مدت مشابه سال قبل حدود ۳۰۷ نفر بوده است و بنا بر آمارهای اداره کل پزشکی قانونی استان اصفهان در این بازه زمانی، در تلفات حوادث رانندگی این مدت حدود ۷۰ نفر زن و ۲۷۲ نفر مرد بودند.

افزایش ۱۷.۱ درصدی مصدومان حوادث رانندگی

مدیرکل پزشکی قانونی استان اصفهان با اشاره به آمار مصدومان چهار ماهه ابتدایی سال ۱۴۰۰ در استان اصفهان، تصریح کرد: در چهار ماهه ابتدایی امسال حدود هفت هزار و ۸۰۱ مصدوم حوادث رانندگی به مراکز پزشکی قانونی مراجعه کردند.

وی خاطرنشان کرد: از مصدومان حوادث رانندگی که در چهار ماهه اول امسال به مراکز پزشکی قانونی استان اصفهان مراجعه کردند، حدود دو هزار و ۶۱ نفر زن و پنج هزار و ۷۴۰ نفر مرد بوده‌اند که این آمار در مقایسه با مدت مشابه سال قبل که حدود شش هزار و ۶۶۳ نفر بوده‌اند، مصدومان حوادث رانندگی در این مدت حدود ۱۷.۱ درصد رشد داشته است.

کد خبر 520138

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.