آغاز بهره برداری از میدانگاه‌های دریافت و بریانک

مدیرعامل سازمان نوسازی شهر تهران از افتتاح میدانگاه‌های بریانک در منطقه ۱۰ و دریافت در منطقه ۱۸ در تاریخ ۲۵ شهریور خبر داد.

به گزارش ایمنا، کاوه حاجی علی اکبری با اعلام این خبر، تصریح کرد: میدانگاه بریانک در منطقه ۱۰ با مساحت عرصه ۱۲۰۰۰ مترمربع، پیشتر فضایی رها شده روی ایستگاه متروی بریانک بود که با هدف تأمین بخشی از خدمات محله بریانک در حوزه‌های فرهنگی، تفریحی و فضای سبز، تقویت حضور ساکنان محله در عرصه عمومی، تقویت تعاملات اجتماعی و افزایش حس تعلق به محله با تبدیل فضای رها شده به عرصه‌ای باکیفیت و تأمین خدمات مورد نیاز، ساماندهی و به فضای شهری رویدادپذیر تبدیل شده است.

وی اضافه کرد: ساخت چندین باب مغازه، نصب تلویزیون شهری، اجرای زمین‌های ورزشی اسکیت، بسکتبال و زمین بازی کودکان، نصب فلاورباکس و نرده‌های حفاظتی، اجرای سرویس بهداشتی، اجرای رمپ استاندارد معلولین و اجرای پیاده‌روها در حاشیه پروژه از مهمترین اقدامات اجرایی در این میدانگاه است.

مدیرعامل سازمان نوسازی شهر تهران در خصوص میدانگاه دریافت، توضیح داد: میدانگاه دریافت، به مساحت عرصه ۱۰ هزار مترمربع، مجموعه‌ای فرهنگی، ورزشی و خدماتی و فضای باز شهری است که در محله یافت آباد جنوبی در منطقه ۱۸ واقع شده و دارای زمین چمن مصنوعی، کتابخانه، مهدکودک، رستوران، واحدهای تجاری و سرویس بهداشتی است.

علی اکبری عنوان کرد: عملیات اجرایی هر دو میدانگاه در اواخر سال ۱۳۹۹ آغاز شده و در حال حاضر، ساخت و تجهیز فضای باز هر دو میدانگاه به اتمام رسیده و پروژه‌ها در مراحل پایانی اجرا و تکمیل اقدامات ساختمانی قرار دارند و طبق هماهنگی‌ها، این دو میدانگاه در تاریخ ۲۵ شهریورماه به بهره‌برداری خواهد رسید.

منبع: مهر

کد خبر 518900

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.