۱۰ شهریور ۱۴۰۰ - ۱۹:۵۰
ورودی‌های یزد ساماندهی می‌شود

مدیر سازمان سیما، منظر و فضای سبز شهری یزد از ساماندهی چهار ورودی‌ شهر یزد بر اساس طرح مصوب شورای پنجم خبر داد.

به گزارش ایمنا، سید علیرضا رسولی در رابطه با ساماندهی ورودی‌های شهر یزد گفت: از آنجا که ورودی‌های شهری یک موضوع قابل اهمیت هست، در اواخر سال گذشته پیشنهادات سازمان در این باره را به شهرداری اعلام کردیم و در شورای اسلامی شهر نیز مورد تصویب قرار گرفت که این طرح‌ها جز طرح‌های ۱۴۰۰ قرار گرفته و با چند کارگروهی که تشکیل شده امیدواریم کارها با توان بالا آغاز شود.

وی افزود: در محور ورودی شهر از سمت تهران که حد فاصل پل الغدیر تا دروازه قرآن و حدود پنج کیلومتر است، با فازبندی‌های صورت گرفته و همکاری با سایر عوامل شهرداری شروع خواهد شد.

مدیر سازمان سیما، منظر و فضای سبز شهری یزد خاطرنشان کرد: در این طرح بزرگ ساماندهی فضای سبز، نورپردازی، منظر شهری، رنگ، بافت و تمامی دیگر عوامل مورد توجه است، ادامه داد: این طرح دارای عوامل و تعارضات زیادی است و در این محور جداره بسیار مورد توجه قرار دارد.

رسولی از اهتمام برای ساماندهی ورودی بلوار آزادگان در سال جاری خبر داد و گفت: ویژگی این محور این هست که جداره‌ها در این محور شکل گرفته است.

وی با اشاره به در دستور کار قرار گرفتن ساماندهی ورودی شهر از سمت استان فارس در ادامه پل تقوی جهت بدنه‌سازی، اظهار کرد: ورودی شهر یزد از سمت کرمان هم در حال رایزنی برای تدوین شرح خدمات است و امیدواریم با توجه به اینکه شهرداری حمیدیا، چند بخشداری و چند دهیاری در این طرح دخیل هستند، اجماعی خوبی در این رابطه شکل بگیرد.

منبع: ایسنا

کد خبر 518884

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.