اعلام آرای جدید کمیته وضعیت/ باشگاه استقلال نفتی‌ها را محکوم کرد

کمیته وضعیت فدراسیون فوتبال آرای جدید خود در خصوص برخی پرونده‌ها را صادر کرد.

به گزارش ایمنا و به نقل از سایت رسمی فدراسیون فوتبال، آرای صادره به شرح زیر است:

درخصوص شکایت محمدطاهر امینی از باشگاه ماشین سازی تبریز بابت مطالبه دویست و سی میلیون ریالی، این باشگاه پس از بررسی پرونده به پرداخت اصل خواسته (این مبلغ) و هزینه دادرسی محکوم شد.

در شکایتی مشابه از باشگاه ماشین سازی تبریز توسط حسن قاهری بابت مطالبه وجه پانصد میلیون ریالی، ماشین سازی به پرداخت مبلغ مورد مطالبه به انضمام هزینه دادرسی محکوم شد.

در پرونده شکایت علیرضا سیار از ماشین سازی نیز پس از بررسی ابعاد پرونده رأی پرداخت پانصد و شصت میلیون ریالی و هزینه دادرسی از سوی باشگاه به شاکی صادر شد.

شکایت سعید حسین پور از باشگاه ماشین سازی تبریز برای مطالبه دو میلیارد و چهارصد و پنجاه میلیون ریالی منجر به صدور رأی محکومیت باشگاه به پرداخت یک میلیارد و سیصد و سی و دو میلیون ریالی با انضمام هزینه دادرسی شد.

باشگاه استقلال تهران با تقدیم دادخواستی از باشگاه نفت مسجد سلیمان بابت مطالبه غرامت آموزشی فردین رابط به مبلغ دویست و پنجاه میلیون ریال شکایت کرد که پس از بررسی پرونده، باشگاه نفت مسجد سلیمان به پرداخت دویست و پنجاه میلیون ریال بابت اصل خواسته به انضمام هزینه دادرسی محکوم شد.

با توجه به شکایت آرش کورسانی از باشگاه امید گناوه بابت مطالبه چهارصد و نود میلیون ریالی، طبق رأی صادره از سوی کمیته تعیین وضعیت بازیکنان، این باشگاه به پرداخت پانصد و شصت و چهار میلیون ریال به انضمام هزینه دادرسی محکوم شد.

میلاد صفایی طی شکایتی از باشگاه داماش گیلانیان درخواست مطالبه وجه یک میلیارد و دویست میلیون ریالی را ارائه کرد که در نهایت رأی این شکایت محکومیت باشگاه به پرداخت نهصد و شصت میلیون ریال بابت اصل خواسته و پرداخت هزینه دادرسی اعلام شد.

شکایت جواد مولایی از باشگاه چوکا تالش بابت مطالبه هشتصد و سی و پنج میلیون ریالی به محکومیت این باشگاه بابت پرداخت مبلغ مورد مطالبه و هزینه دادرسی ختم شد.

امیر عباسی از باشگاه علم و ادب تبریز بابت مطالبه دویست و هشتاد میلیون ریالی شکایت کرد که کمیته تعیین وضعیت بازیکنان این شکایت را مردود و غیرقابل رسیدگی اعلام کرد.
در شکایت سجاد جوادی از باشگاه علم و ادب تبریز در مطالبه دویست و بیست میلیون ریالی نیز این باشگاه به پرداخت اصل خواسته مورد مطالبه و هزینه دادرسی محکوم شد.

مهدی خرمی بابت مطالبه چهارصد میلیون ریالی از باشگاه سپاهان اصفهان شکایت کرد که کمیته تعیین وضعیت بازیکنان این شکایت را مردود و غیرقابل رسیدگی اعلام کرد.

در پرونده شکایت پیمان شیرزادی از باشگاه مس رفسنجان جهت مطالبه یک میلیارد و چهارصد میلیون ریالی، کمیته تعیین وضعیت نسبت به دعوای خواهان قرار رد صادر و اعلام می‌نماید.

شکایت محمدمهدی محمدیان از باشگاه امید نوین فجر گناوه بابت مطالبه پانصد میلیون ریالی از سوی کمیته تعیین وضعیت بازیکنان مردود و غیرقابل رسیدگی اعلام شد.

در شکایت بهنام فعال بابت مطالبه هفتصد و هفتاد میلیون ریالی از باشگاه شهروند ساری، این باشگاه طبق رأی صادره باید مبلغ مورد اشاره را به انضمام هزینه دادرسی در حق خواهان بپردازد.

در مورد شکایت برزو کیان از عقیل کعبی بابت مطالبه یک میلیارد و چهارصد میلیون ریالی، عقیل کعبی به پرداخت ششصد و پنجاه میلیون ریال بابت اصل خواسته علاوه بر هزینه دادرسی محکوم شد.

اصغر جعفری نیز شکایتی با موضوعیت مطالبه ششصد میلیون ریالی از باشگاه میلادمهر تهران ارائه کرد که در نهایت کمیته تعیین وضعیت بازیکنان باتوجه به اعلام رضایت شاکی پرونده را قابل رسیدگی ندانست.

همچنین شکایت پویا قمری از باشگاه میلاد مهر تهران در مطالبه پانصد میلیون ریال نیز به دلیل اعلام رضایت شاکی، از سوی کمیته وضعیت تکلیفی برای رسیدگی مواجه نشد.

شکایت آرین آستارکی از باشگاه اترک خراسان بابت مطالبه وجه پانصد میلیون ریالی با رأی کمیته تعیین وضعیت بازیکنان مبنی بر پرداخت دویست میلیون ریال به انضمام هزینه دادرسی از سوی باشگاه همراه شد.

باشگاه ملوان بندرانزلی در شکایتی از باشگاه ورزشی بانوان هیئت فوتبال البرز مطالبه چهارصد و سی میلیون ریالی را ارائه کرد که پس از بررسی از سوی کمیته تعیین وضعیت بازیکنان مردود و غیرقابل رسیدگی اعلام شد.

شکایت بابک عبادی از باشگاه شاهین شهرداری بوشهر بابت مطالبه مهصد میلیون ریالی از سوی کمیته تعیین وضعیت بازیکنان مردود و غیرقابل رسیدگی اعلام شد.

مهدی خرمی بابت مطالبه سیصد میلیون ریالی از باشگاه مس کرمان شکایت کرد و این باشگاه به پرداخت مبلغ مورد اشاره و هزینه دادرسی محکوم شد.

در شکایت امید سلطانی از باشگاه رایکا بابل بابت مطالبه هشتصد میلیون ریالی، باشگاه به پرداخت این مبلغ و هزینه دادرسی محکوم شد.

کد خبر 518799

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.