انجام واکسیناسیون کارکنان سازمان پیشگیری و مدیریت بحران شهر تهران

رئیس سازمان پیشگیری و مدیریت بحران شهر تهران از انجام واکسیناسیون کارکنان سازمان پیشگیری و مدیریت بحران شهر تهران خبر داد.

به گزارش ایمنا، رضا کرمی محمدی گفت: همچنین دوز دوم این واکسن متناسب با زمان‌بندی استاندارد ۲۸ روز دیگر است اما برنامه ریزی آن از هم اکنون با شرکت شهر سالم انجام شده و واحد سیار این شرکت با حضور در ساختمان سازمان نسبت به واکسینه کردن کارکنان اقدام خواهد کرد.

وی با اشاره به آغاز فرآیند واکسیناسیون کارکنان این مجموعه عنوان کرد: از تاریخ چهار شهریور بر اساس فراخوان واکسیناسیون کارکنان سازمان مدیریت بحران شهر تهران که در مناطق مشغول به فعالیت هستند، انجام شد.

رئیس سازمان پیشگیری و مدیریت بحران شهر تهران خاطرنشان کرد: برنامه ریزی‌های صورت گرفته جهت تزریق واکسن به ۱۵۰ نفر در پایگاه بعثت بود که در این میان برخی از افراد به دلیل دریافت واکسن برکت یا گذراندن دوره نقاهت بیماری کرونا موفق به دریافت واکسن نشده و تنها ۵۰ نفر در این روز حاضر شدند.

کرمی محمدی اضافه کرد: امروز مقارن با ۹ شهریور فرآیند واکسیناسیون پرسنل ستادی سازمان و افراد جامانده از تزریق روز چهار شهریور در محل سازمان مدیریت بحران شهر تهران انجام شد.

وی تاکید کرد: فرآیند تزریق واکسن به کارکنان بر اساس استانداردهای شرکت شهر سالم و متناسب با پلنی که از قبل برای ما ارسال شده است، انجام می‌شود. بر این اساس ۸ نیرو از این شرکت همراه با نیروهایی از اورژانس در محل تزریق واکسن حاضر شدند.

رئیس سازمان پیشگیری و مدیریت بحران شهر تهران در پایان تاکید کرد: دوز دوم این واکسن متناسب با زمان‌بندی استاندارد ۲۸ روز دیگر است اما برنامه ریزی آن از هم اکنون با شرکت شهر سالم انجام شده و واحد سیار این شرکت با حضور در ساختمان سازمان نسبت به واکسینه کردن کارکنان اقدام خواهد کرد. کارکنان دو روز پیش از تزریق دوز دوم از طریق پیامک اطلاعات لازم را دریافت می‌کنند.

منبع: ایلنا

کد خبر 518770

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.