از رضا رویگری در موزه سینما تقدیر شد

پرویز پرستویی، بازیگر سینمای ایران، در صفحه شخصی خود از تقدیر از رضا رویگری در موزه سینما همزمان با ضبط تاریخ شفاهی خبر داده است.

به گزارش خبرنگار ایمنا، پرویز پرستویی با انتشار این عکس در اینستاگرام خود آورده است:

تقدیر از رضا رویگری در موزه سینما همزمان با ضبط تاریخ شفاهی

موزه سینمای ایران عصر دوشنبه، هشتم شهریور ماه، به پاس بیش از نیم قرن فعالیت رضا رویگری در عرصه سینما، تئاتر و تلویزیون از وی تقدیر کرد.

در حاشیه ضبط تاریخ شفاهی از زحمات رضا رویگری که سال‌ها در سینما، تلویزیون و تئاتر فعالیت حرفه ای داشته اند با اهدا لوح تقدیر قدردانی شد. در این برنامه مهران عباسی، مدیر عامل و رئیس هیأت مدیره موزه سینما، مسعود نجفی، مدیر کل روابط عمومی سازمان سینمایی، سپیده حیدر آبادی، مدیر روابط عمومی موزه سینما و برخی مدیران و کارشناسان این مجموعه حضور داشتند.

رضا رویگری در بخشی از این مصاحبه گفت: پدرم بسیار مذهبی بود و دلش می‌خواست روحانی شوم حتی در نوجوانی، ماه رمضان در پشت بام خانه مان اذان می‌گفتم و در مسجد اعظم تجریش آموزش قرآن، دروس دینی و مذهبی آموختم.

وی ادامه داد: قبل از انقلاب، داریوش مهرجویی برای فیلم الموت از من دعوت به همکاری کرد که آن فیلم به نتیجه نرسید و سال‌ها بعد با اجاره‌نشین ها فرصت این همکاری فراهم شد که تجربه بسیار شیرینی برایم بود.

از رضا رویگری در موزه سینما تقدیر شد

کد خبر 518761

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.