افروز: این مدال حاصل کار جمعی است

پرتابگر نیزه پارالمپیک ایران گفت: در گروه و کلاس ما هم امروز رکوردار جهان و رکوردار پارالمپیک حضور داشتند و کارم خیلی سخت بود. من برای رسیدن به این آمادگی و رکورد خیلی سخت کار و تلاش کردم و خوشبختانه به هدفم رسیدم.

به گزارش ایمنا، سعید افروز پس از کسب مدال طلا بازی‌های پارالمپیک توکیو اظهار کرد: پس از بازگشت از توکیو سعی دارم بعد از یک یا دو ماه استراحت دوباره تمرینات خود را در پرتاب نیزه شروع کنم. تلاشم بر این است که این موفقیت را در مسابقات جهانی و پارالمپیک بعدی نیز تکرار کنم.

وی بعد از دستیابی به مدال طلای مسابقات پرتاب نیزه کلاس F34 بازی‌های پارالمپیک ۲۰۲۰ توکیو تصریح کرد: این مدال برای من خیلی مهم است، چون برای رسیدن به آن خیلی تلاش کردم. اعضای خانواده‌ام و مردم در این مدت خیلی برای من انرژی مثبت فرستادند و خیلی خوشحالم با شکستن رکورد جهان و پارالمپیک به مدال طلا رسیدم.

پرتابگر نیزه پارالمپیک ایران ادامه داد: پارالمپیک بالاترین رویداد ورزشی معلولان است و بهترین‌های دنیا در آن شرکت می‌کنند. در گروه و کلاس ما هم امروز رکوردار جهان و رکوردار پارالمپیک حضور داشتند و کارم خیلی سخت بود. من برای رسیدن به این آمادگی و رکورد خیلی سخت کار و تلاش کردم و خوشبختانه به هدفم رسیدم.

افروز در پاسخ به این پرسش که فکر می‌کنید واکنش مردم به این مدال شما چیست؟ تصریح کرد: قبل از اینکه به اینجا بیایم و مدال بگیرم، مردم برای من خیلی انرژی مثبت می‌فرستادند و می‌گفتند حتی اگر مدال نگیری هم با حضور در پارالمپیک کار بزرگی کرده‌ای. با این اوصاف اطمینان دارم امروز با موفقیت من مردم خیلی خوشحال بوده و از عملکردم راضی هستند.

وی افزود: بعد از موفقیت در توکیو خودم را آماده می‌کنم برای درخشش در مسابقات جهانی، بازی‌های پاراآسیایی و بعد از همه اینها پارالمپیک پاریس. حتماً در پاریس بهتر از امروز ظاهر خواهم شد و رکورد پارالمپیک را دوباره می‌شکنم. من از توکیو که برگردم دوباره سخت تمرین می‌کنم، چون برای نتیجه بهتر باید بیشتر تمرین کنم.

پرتابگر نیزه پارالمپیک ایران ادامه داد: از روزی که تمریناتم را شروع کردم، نگاهی مثبت داشتم و سخت تمرین می‌کردم. اطمینان داشتم اگر سخت تلاش کنم، خدا هم نظر مثبتی به من خواهد داشت و بهترین نتیجه را خواهم گرفت. من برای رسیدن به مدال تمام تلاشم را گذاشتم و در اینجا باید از مسئولان تشکر کنم که مرا حمایت کردند. این مدال حاصل کار جمعی است.

افروز در خصوص توسلش در جریان پرتاب‌ها هم گفت: وظیفه من فقط تمرین است و نتیجه با خداست. می‌دانستم خدا بخواهد نتیجه خواهم گرفت و کسی نمی‌تواند دخالت کند. من فقط از خدا کمک می‌خواستم و از او مدد می‌گرفتم و اطمینان داشتم او برایم بهترین‌ها را برایم می‌خواهد.

وی خاطر نشان کرد: مدالم را با تمام وجود تقدیم می‌کنم به رهبر عزیزم، مردم کشورم که امیدوارم خوشحال شده باشند.

منبع: ایسنا

کد خبر 518679

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.