شجاعی: انتظار صعود به فینال این رقابت‌ها را نداشتم

ملی پوش پاراتیراندازی زنان ایران گفت: تمام تلاشم برای کسب بهترین عنوان در پارالمپیک بود اما نشد. برای نخستین تجربه این بازی‌ها به نظرم نتیجه خوبی کسب کردم.

به گزارش ایمنا، مرحله مقدماتی مسابقات تفنگ ۱۰ درازکش مختلط در سالن آساکا با ۴۷ ورزشکار از کشورهای مختلف برگزار و رقیه شجاعی نماینده ایران در این رشته با کسب ۶۲۶.۲ امتیاز با قرار گرفتن در جایگاه ۳۸ حذف شد.

رقیه شجاعی پس از این مسابقه با اشاره به جایگاه خود در بین ۴۷ نفر اظهار کرد: انتظار صعود به فینال این رقابت‌ها را نداشتم چون این رشته تخصصی من نیست. تنها چند جلسه در این رشته تمرین کرده بودم.

وی ادامه داد: رشته اصلی من تفنگ ایستاده است که چند روز پیش رقابت آن به پایان رسید و من در مرحله مقدماتی به‌عنوان چهارم و در فینال به‌عنوان ششم دست یافتم. تمام تلاشم برای کسب بهترین عنوان در پارالمپیک بود اما نشد. برای نخستین تجربه این بازی‌ها به نظرم نتیجه خوبی کسب کردم.

ملی‌پوش پاراتیراندازی زنان ایران با اشاره به برنامه خود برای ادامه زندگی قهرمانی عنوان کرد: من در رشته تیراندازی فعالیت دارم و هدفم کسب عنوان در تورنمنت‌های بزرگ است برای این کار نیاز به تمرکز بیشتر دارم. البته پس از پایان پارالمپیک باید یک دوره استراحت داشته باشم تا تمرینات را برای بازی‌های پاراآسیایی گوانژو شروع کنم.

منبع: ایرنا

کد خبر 518676

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.