«روزگار جوانی» وارد مراحل فنی شد

با پایان یافتن تصویر برداری سریال «روزگار جوانی» به کارگردانی اصغر توسلی مراحل فنی این فیلم آغاز شد.

به گزارش ایمنا و به نقل از رسانه ملی، سپهر محمدی تهیه‌کننده سریال ضمن اعلام این خبر افزود: تصویربرداری مجموعه در تهران و شمال کشور به پایان رسید؛ تدوین توسط محسن توکلی به نیمه رسیده است و جمشید هاشمیان صداگذاری سریال را عهده‌دار است. موسیقی فیلم نیز به همت آرش بادپا، سازنده موسیقی سریال «زیرخاکی» ساخته می‌شود.

در مجموعه «روزگار جوانی» برای حفظ قرابت با فصل اول سریال برخی از ارجاعات از جمله فولکس واگن و شخصیت عباس آقا (بیوک میرزایی) در نظر گرفته شده است.

تهیه‌کننده این سریال سپهر محمدی و کارگردان آن اصغر توسلی هستند. اکبر محلوجیان، فرهاد نقدعلی، محمد رضا زمانی از نویسندگان سریال هستند و آریا توسلی، سعید زارعی، سینا کرمی، عیسی حسینی، امیر مسعود واعظ تهرانی، به همراه: بیوک میرزایی، زهرا داودنژاد، رسول نجفیان، سیاوش چراغی‌پور، لاله صبوری، سولماز حصاری، خسرو احمدی، سیامک حلمی، محمود قدیریان، فرشته آلوسی، زینب عباسی، داریوش شهبازی، سپاس رضایی، فرشته مرعشی، مجید شهریاری، مهبد جهان‌نوش و هیلدا کردبچه نیز در این سریال ایفای نقش می‌کنند.

تولید سریال «روزگار جوانی» در گروه فیلم و سریال شبکه پنج سیما از بهمن‌ماه ۹۹ شروع شده است و قرار است در ۳۰ قسمت روی آنتن برود.

کد خبر 518462

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.