امدادرسانی به ۸۶ آسیب دیده در ۵۰ حادثه هفته گذشته

معاون امداد و نجات جمعیت هلال احمر استان اصفهان از امدادرسانی به ۸۶ آسیب دیده در۵۰ حادثه به وسیله ۵۷ تیم عملیاتی این جمعیت در هفته گذشته خبر داد.

داریوش کریمی در گفت‌وگو با خبرنگار ایمنا در خصوص وضعیت امدادرسانی جمعیت هلال احمر استان اصفهان در حوادث هفته گذشته، اظهار کرد: پوشش امدادی ۵۰ حادثه در هفته قبلی انجام شده است و ۸۶ آسیب دیده ناشی حادثه در این مدت از خدمات امدادی هلال احمر استان اصفهان بهره‌مند شدند و حوادث جاده‌ای با ۲۳ حادثه همچنان بیشترین آمار را به خود اختصاص داده است.

وی با اشاره به آمار حوادث تحت پوشش این جمعیت از ۳۰ مردادماه تا پنجم شهریورماه، تصریح کرد: در این بازه زمانی ۲۳ حادثه جاده‌ای، ۱۴ حادثه شهری، هفت خدمت حضوری و شش حادثه صنعتی و کارگاهی به وسیله نیروهای امدادی جمعیت هلال احمر استان پوشش داده شده است.

معاون امداد و نجات جمعیت هلال‌احمر استان اصفهان، خاطرنشان کرد: در امدادرسانی در حوادث رخ داده تعداد نجات یافتگان ۴۸ نفر بودند که از این تعداد ۳۱ نفر به بیمارستان‌ها منتقل شدند و ۱۷ تعداد نفر خدمات درمانی سرپایی دریافت کردند.

کریمی تصریح کرد: ۱۳۲ نفر نیروی عملیاتی نجاتگر و امدادگر این جمعیت در قالب ۵۷ تیم عملیاتی با بکارگیری ۵۱ دستگاه خودروی امدادی و همراه داشتن تجهیزات لازم امدادی در عملیات‌های یاد شده فعالیت داشته‌اند.

وی خاطرنشان کرد: از مردم به ویژه شهروندان تقاضا می‌شود ضمن رعایت نکات ایمنی در صورت بروز هرگونه حوادث احتمالی، بلافاصله با تلفن ۱۱۲ ندای امداد جمعیت هلال احمر تماس بگیرند.

کد خبر 517887

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.