ضاربان آمر به معروف در مهرشهر کرج بازداشت شدند

فرمانده انتظامی استان البرز از دستگیری ۳ نفر از ضاربان به یک آمر به معروف در مهرشهر خبر داد.

به گزارش ایمنا، سردار عباسعلی محمدیان اظهار کرد: در پی اعلام خبری از سوی مرکز فوریت‌های پلیسی ۱۱۰ مبنی بر ایجاد درگیری در یکی از فروشگاه‌های منطقه مهرشهر کرج، بلافاصله مأموران کلانتری ۲۱ فاز چهار به محل حادثه اعزام شدند.

وی افزود: با حضور مأموران در محل حادثه مشخص شد که یکی از شهروندان به دلیل تذکر لسانی مورد ضرب و شتم قرار گرفته است.

فرمانده انتظامی استان البرز با بیان اینکه ادامه روند تحقیقات با دستور مقام قضائی به پلیس امنیت عمومی ارجاع شد، تصریح کرد: مأموران با انجام اقدامات پلیسی هویت ضارب اصلی که جوانی حدود ۳۵ ساله بود را شناسایی در عملیاتی غافلگیرانه نامبرده را در کمتر ۴۸ ساعت دستگیر و به پلیس امنیت عمومی منتقل کردند.

این مقام انتظامی گفت: متهم پس از دستگیری ابتدا منکر انجام هرگونه درگیری بود اما با مشاهده مستندات غیرقابل انکار پلیس به ناچار لب به اعتراف گشود و به ضرب و شتم آمر به معروف باهمراهی دو خانم مورد تذکراعتراف نمود.

سردار محمدیان با بیان اینکه همدستان متهم نیز در ۲ عملیات جداگانه دستگیر شدند، خاطر نشان کرد: پس از تکمیل تحقیقات، متهمان برای انجام مراحل قانونی به مراجع قضائی معرفی و با صدور قرار مناسب روانه زندان شدند.

فرمانده انتظامی استان البرز تاکید کرد: حمایت از آمران به معروف از وظایف اصلی پلیس بوده و در این خصوص با هیچ فردی تعارف ندارد.

منبع: تسنیم

کد خبر 516847

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.