بالاخره کِی واکسن می‌زنید؟ قبل از سرما یا بهمن ماه؟

در حالی وزیر پیشنهادی بهداشت وعده واکسیناسیون تا پایان بهمن امسال را مطرح کرده که سخنگوی ستاد ملی مقابله با کرونا اتمام واکسیناسیون را تا ابتدای آبان اعلام کرده بود.

به گزارش ایمنا، در حالی وزیر پیشنهادی بهداشت وعده واکسیناسیون تا پایان بهمن امسال را مطرح کرده که سخنگوی ستاد ملی مقابله با کرونا اتمام واکسیناسیون را تا ابتدای آبان اعلام کرده بود.

در حالی وزیر پیشنهادی بهداشت وعده واکسیناسیون تا پایان بهمن امسال را مطرح کرده که سخنگوی ستاد ملی مقابله با کرونا اتمام واکسیناسیون را تا ابتدای آبان اعلام کرده بود.

وزیر پیشنهادی بهداشت، درمان و آموزش پزشکی درباره طرح ملی واکسیناسیون اظهار نظر کرد.

«بهرام عین‌اللهی»:

تا پایان بهمن امسال واکسیناسیون را تمام خواهیم کرد و برای واکسیناسیون از ظرفیت همه دستگاه‌ها، نیروهای مسلح، بسیج و هلال احمر استفاده خواهیم کرد.

۶۰ میلیون نفر بالای ۱۸ سال هستند. حدود ۲۲ میلیون دوز واکسن زدیم. تولید داخلی نمی‌تواند به ۱۲۰ میلیون دوز برسد. از همه بخش‌ها حتی غیردولتی کمک می‌گیریم تا واکسن وارد کنند اما وزارت بهداشت نظارت خواهد کرد.

پیش از هر سخنی برای رهبری آرزوی تندرستی و طول عمر دارم و از اعتماد آیت الله رئیسی تشکر می‌کنم.

جنگ جهانی با ویروس منحوس کرونا در ایران نیز کادر درمان را در خط درمان کرونا قرار داد و دشواری کرونا را با پوست و گوشتم حس کردم.

در اسفند ۹۸ یکی از نخستین پزشکانی بودم که کرونا گرفتم و مرگ را به چشمان خود دیدم و امیدی به زنده ماندن نداشتم و جز تصویری از پزشکان که در بیمارستان مسیح دانشوری برای زنده ماندنم تلاش می‌کردند چیزی به خاطر ندارم.

در آن روزهای سخت خدا دستم را گرفت و جانی دوباره به من داد تا با لباس سفید به میدان نظام سلامت بیایم.

در این کارزار مبارزه با بیماری کرونا چنانچه شما مصلحت بدانید در برابر این اعتماد سر تعظیم فرود می آورم و در راه خدمت به مردم تا پای جان خواهم ایستاد.

گفتنی است وزیر پیشنهادی بهداشت یکی از امضا کنندگان نامه ممنوعیت واردات واکسن‌های آمریکایی و انگلیسی بوده است.

واکسیناسیون ایرانی‌ها تا آبان یا بهمن‌ماه؟

در حالی وزیر پیشنهادی بهداشت وعده واکسیناسیون تا پایان بهمن امسال را مطرح کرده که سخنگوی ستاد ملی مقابله با کرونا طی روزهای اخیر خبر داده بود که تا ابتدای آبان به طور حتم همه افراد بالای ۳۰ سال واکسینه می‌شوند.

به گزارش پایگاه خبری برترین‌ها، رئیسی گفته بود: در تماس تلفنی رئیس جمهور با رئیس جمهور چین قرار شد چینی‌ها ۱۵ میلیون واکسنی که آبان باید تحویل می‌دادند در مهر تحویل دهند که با این حساب تا پایان مهر ۳۰ میلیون واکسن وارداتی از چین خواهیم داشت.

کد خبر 516451

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.