تداوم جوی نسبتا پایدار تا اواخر هفته در اصفهان

کارشناس پیش‌بینی هواشناسی استان اصفهان گفت: جوی نسبتا پایدار در اصفهان تا اواخر هفته تداوم دارد و آسمان در این مدت نیمه ابری و وزش باد نسبتا شدید در استان پیش‌بینی می‌شود و گرد و خاک و کاهش دید افقی در این مدت دور از انتظار نیست و دمای هوا کاهش می‌یابد.

ابراهیم هنرمند در گفت‌وگو با خبرنگار ایمنا، با اشاره به استقرار جوی نسبتاً پایدار تا پایان هفته در استان اصفهان، اظهار کرد: در اکثر مناطق، آسمان صاف تا کمی ابری است و گاهی افزایش ابر و وزش باد پیش‌بینی می‌شود.

وی تصریح کرد: در ساعات بعد از ظهر گاهی افزایش ابر و وزش باد نسبتاً شدید و احتمال پدیده گرد و خاک محلی و کاهش دید افقی در مناطق شرقی و شمالی استان دور از انتظار نیست. غبار آلودگی هوای شهر اصفهان و مناطق مرکزی استان امروز شدیدتر است و کیفیت هوا در شرایط ناسالم برای گروه‌های حساس قرار می‌گیرد.

کارشناس پیش‌بینی هواشناسی استان اصفهان با اشاره به اینکه دمای هوا در ۲۴ ساعت آینده در اکثر مناطق یک تا دو درجه کاهش دارد، گفت: بیشینه و کمینه دمای هوای کلانشهر اصفهان بین ۳۷ درجه سانتی‌گراد بالای صفر و ۱۸ درجه سانتی‌گراد بالای صفر در نوسان است.

وی اضافه کرد: کاشان ۴۰ درجه سانتی‌گراد بالای صفر و بوئین و میاندشت با دمای ۱۱ درجه سانتی‌گراد بالای صفر به ترتیب گرم‌ترین و سردترین مناطق استان پیش‌بینی می‌شود.

کد خبر 515186

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.