حمایت روزنامه‌های استان اصفهان از وزیر پیشنهادی فرهنگ و ارشاد اسلامی

مدیران مسئول روزنامه‌های اصفهان در نامه‌ای خطاب به نمایندگان خانه ملت از انتخاب محمدمهدی اسماعیلی، وزیر پیشنهادی فرهنگ و ارشاد اسلامی توسط رئیس‌جمهور اعلام حمایت کردند.

به گزارش ایمنا، در نامه‌ای که به امضای مدیران مسؤول روزنامه‌های اصفهان رسیده است، خطاب به نمایندگان خانه ملت آمده است:

"نمایندگان محترم مجلس شورای اسلامی
سلام‌علیکم

اکنون در آستانه تشکیل دولت جدید و معرفی دکتر محمدمهدی اسماعیلی به‌منظور تصدی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، این انتخاب را زمینه‌ای برای تحول روبه‌جلو و پرشتاب در زمینه‌های گوناگون حوزه فرهنگ، هنر و رسانه دانسته و امیدواریم با رأی حداکثری، این وزارتخانه در جایگاهی قرار گیرد که با بیشترین آرای موافق، پیشران ورود کشور به قرن جدید باشد.

جایگاه علمی، تحقیقاتی و دانشگاهی همچنین تجربه مدیریتی، اجرایی و چند ساحتی دکتر اسماعیلی در زمینه‌های گوناگون، سوابق ارزشمند که بخش زیادی از آن در دوره جوانی به بار نشسته است، همچنین وسعت نظر و روحیه تعامل و همکاری با طیف‌های گوناگون به‌عنوان لازمه حضور و اثرگذاری در حوزه متکثر فرهنگ، هنر و رسانه همچنین ارتباط و مفاهمه با اصحاب شریف این حوزه، در سوابق ایشان به‌خوبی قابل‌مشاهده است.

بر این اساس ما مدیران مسئول روزنامه‌های استان اصفهان ضمن اعلام حمایت از گزینه انتخابی رئیس‌جمهور محترم برای وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، امیدواریم رأی قاطع و حداکثری نمایندگان محترم مجلس، زمینه بازگشت دوباره این وزارتخانه مهم به جایگاه اصلی خود را فراهم نموده و بار دیگر در راستای اهداف عالیه توسعه فرهنگی کمک‌حال دولت جدید و مردمی باشد. "

کد خبر 514514

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.