آقای گل لیگ بیستم به پرسپولیس می‌رود؟

در شرایطی که سجاد شهباززاده، مهاجم تیم فوتبال سپاهان از گزینه‌های مدنظر فرهاد مجیدی برای حضور در استقلال هم هست و با توجه به سابقه‌اش گفته می‌شود احتمال دارد به جمع آبی‌پوشان اضافه شود، اما حضور آقای‌ گل لیگ برتر را در تیم پرسپولیس باید نهایی دانست.

به گزارش خبرنگار ایمنا، سجاد شهباززاده با درخواست امیر قلعه‌نویی سرمربی اسبق سپاهان برای فصل ۹۸_۱۳۹۷ به این تیم پیوست. او با حضور در سپاهان پس از دو فصل احیا شد و نخستین گلش را در هفته دوم لیگ برتر فصل ۹۸_۱۳۹۷ مقابل تیم سپیدرود رشت به ثمر رساند که سپاهان در این بازی ۶ بر یک پیروز شد.

اما دوران اوج بازی شهباززاده پس از سرمربیگری محرم نویدکیا در سپاهان آغاز شد به طوری که وی درخشان‌ترین فصل فوتبالی خود را طی کرد و تا پایان فصل بیستم موفق به زدن ۲۰ گل و ۴ پاس گل شد که باعث شد مشتریان زیادی را برای فصل جدید لیگ برتر فوتبال پیدا کند.

فرهیختگان در مطلبی نوشته است که گل‌محمدی برای تقویت خط حمله تیمش همچنین برای پر کردن جای خالی احتمالی شهریار مغانلو به سراغ آقای‌گل لیگ برتر رفته است. در شرایطی که سجاد شهباززاده، مهاجم تیم فوتبال سپاهان از گزینه‌های مدنظر فرهاد مجیدی برای حضور در استقلال هم هست و با توجه به سابقه‌اش گفته می‌شود احتمال دارد به جمع آبی‌پوشان اضافه شود اما حضور آقای‌گل لیگ برتر را در تیم پرسپولیس باید نهایی دانست.

مذاکرات و توافقات انجام شده و قرار است این بازیکن به‌زودی از تیم جدید خود رونمایی کند. ظاهراً هیچ مانع و مشکلی برای حضور شهباززاده در پرسپولیس وجود ندارد و او هم به جمع بازیکنانی اضافه خواهد شد که تجربه حضور در هر دو تیم سرخابی پایتخت را دارند.

کد خبر 513790

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.