تهیه کننده «صبح بخیر ایران»  درگذشت+ علت فوت

محمد اسفندیاری تهیه‌کننده قدیمی تلویزیون که تهیه‌کننده برنامه‌های مختلف از جمله برنامه «صبح بخیر ایران» و مدیر «سیمای بامدادی» بود، بر اثر ابتلا به کرونا درگذشت.

به گزارش ایمنا، محمدرضا محمدی، از دوستان نزدیک و همکاران قدیمی محمد اسفندیاری خبر درگذشت این تهیه‌کننده قدیمی تلویزیون را تأیید کرد و گفت: محمد اسفندیاری که هر روز با برنامه «صبح بخیر ایران» همگان را از خواب بیدار می‌کرد اینک به خواب ابدی رفت. او را مدیری جست‌وجوگر می‌دانستند که در شبکه‌های مختلف تلویزیون دلسوزانه دنبال افراد کاربلد بود. اینک او دیگر در جمع یاران و همراهانش نیست اما خیلی‌ها از رفتن وی غم‌زده و اندوهگین شدند.

وی درباره سال‌ها فعالیت اسفندیاری در تلویزیون، گفت: وی بازنشسته شده بود، اما سال‌ها مدیر سیمای بامدادی بود که به لحاظ تشکیلاتی زیر نظر شبکه یک سیما قرار داشت. ایشان جزو مدیران باتجربه و خوب بودند. آخرین‌بار در صحبت‌هایی که داشتیم نسبت به بی‌مهری‌هایی که می‌شد، نگران بودند. ایشان یک مدیر رسانه‌ای اهل علم و نیروی انقلابی بودند؛ فراوان از این افراد داریم که بعد از آن‌که از فضای دولتی خارج می‌شوند کسی نگاهشان نمی‌کند. ایشان هم همین گفته‌ها را با من داشتند.

محمدی که پیش‌تر سمت‌هایی از جمله مدیر عمومی و قائم‌مقام اجرایی را در تلویزیون برعهده داشته است، درباره فعالیت‌های اسفندیاری در تلویزیون، اظهار کرد: اسفندیاری مدیر «سیمای بامدادی» تلویزیون بود و زمانی که مدیریت آن را بر عهده گرفت حضورش ثمرات زیادی برای شبکه یک سیما و به‌ویژه برنامه‌های زنده در آن مقطع داشت. در واقع این دوره، دوره طلایی مدیریت او بود.

وی در پایان اعلام کرد: مراسم تشییع پیکر محمد اسفندیاری امروز (۱۴ مردادماه) در بهشت زهرا (س) و بدون تشریفات برگزار می‌شود.

منبع: ایسنا

کد خبر 512528

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.