انتخاب رشته کنکور ۱۴۰۰ دانشگاه آزاد آغاز شد+ لینک دانلود دفترچه راهنما

دفترچه انتخاب رشته کنکور سراسری سال ۱۴۰۰ برای رشته های پزشکی و غیر پزشکی دانشگاه آزاد اسلامی در سایت مرکز آزمون به نشانی www.azmoon.org منتشر شد، همچنین انتخاب رشته این مرکز آموزش از دقایقی پیش فعال شد.

به گزارش خبرنگار ایمنا، انتخاب رشته متقاضیان رشته‌های با آزمون دانشگاه آزاد اسلامی شرکت کننده در آزمون سراسری (به جز رشته‌های پزشکی، دندانپزشکی، داروسازی و دامپزشکی) از امروز _پنج شنبه ۱۴ مردادماه_ آغاز شده و تا ساعت ۲۴ شنبه _۳۰ مردادماه_ ادامه دارد.

لینک مستقیم دانلود دفترچه انتخاب رشته دانشگاه آزاد اسلامی

لینک ورود به سامانه انتخاب رشته دانشگاه آزاد اسلامی

کلیه داوطلبان حاضر در جلسه آزمون سراسری سال ۱۴۰۰ که متقاضی تحصیل در دانشگاه آزاد هستند (به جز رشته‌های پزشکی، دندانپزشکی، داروسازی و دامپزشکی) می‌توانند تا ساعت ۲۴ _شنبه ۳۰ مردادماه_ با مراجعه به سامانه این مرکز به نشانی www.azmoon.org نسبت به انتخاب رشته اقدام کنند. داوطلبان لازم است با استفاده از کد دسترسی مندرج در ذیل کارنامه و کد ملی به سامانه وارد شده و پس از پرداخت وجه انتخاب رشته نسبت به انتخاب حداکثر یکصد رشته و محل متناسب با گروه آزمایشی مربوطه اقدام کنند.

داوطلبانی که علاوه بر گروه آزمایشی اصلی در گروه‌های هنر و زبان خارجی شرکت کرده و مجاز به انتخاب رشته شده اند، می‌توانند در صورت تمایل رشته / محل‌های این گروه را در میان انتخاب‌های یک صدگانه خود منظور کنند.

متقاضیان گروه آزمایشی علوم تجربی که در کارنامه اعلام نتایج اولیه مجاز به انتخاب رشته شده‌اند، توجه داشته باشند که رشته‌های پزشکی، دندانپزشکی، داروسازی و دامپزشکی مراکز دانشگاه آزاد در دفترچه راهنمای انتخاب رشته سازمان سنجش درج شده است، لذا داوطلبان می‌توانند کد رشته محل‌های فوق را که مربوط به دانشگاه آزاد اسلامی است در فرم انتخاب رشته سازمان سنجش با توجه به اولویت درج کنند.

داوطلبانی که رشته / محل مورد نظر خود را در دفترچه رشته‌های با آزمون سراسری دانشگاه آزاد نمی‌یابند، توجه داشته باشند که بیش از ۹۵ درصد رشته / محل‌های دانشگاه آزاد اسلامی در مقاطع کاردانی و کارشناسی بدون آزمون است که در صورت تمایل با مراجعه به سامانه www.azmoon.org می‌توانند نسبت به ثبت نام خود اقدام کنند.

داوطلبان لازم است ابتدا از وجود رشته / محل مورد علاقه خود در دفترچه راهنمای انتخاب رشته اطمینان حاصل کنند و سپس اقدام به پرداخت وجه انتخاب رشته دوره مربوطه کنند.

کد خبر 512500

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.

نظرات

 • نظرات منتشر شده: 3
 • نظرات در صف انتشار: 0
 • نظرات غیرقابل انتشار: 0
 • ناشناس IR ۱۲:۱۴ - ۱۴۰۰/۰۵/۱۵
  2 1
  چرا تو مرحله اطلاعات توقف میشه و مرحله بعد رو نمیاره ؟؟
 • فاطمه IR ۱۵:۱۵ - ۱۴۰۰/۰۵/۱۵
  5 1
  سلام وقتتون بخیر پس دفترچه با سوابق دانشگاه آزاد کی منتشر میشه؟
 • لطفی IR ۲۲:۲۵ - ۱۴۰۰/۰۵/۱۸
  0 1
  توسایت هیوا برا کارشناسی ناپیوسته اشتباهی ثبت نام کردم پول واریز کردم نمی خوام برم چطور پول واریز برگشت داده میشه لطفا راهنماییم کنین